Work Square’de ofisiniz hazır

Kurtköy’de ev ve ofis konseptini bir arada sunan Work Square projesi, ofis kullanıcılarının tüm talep ve ihtiyaçlarını karşılıyor

Work Square’de ofisiniz hazır

20 Kasım 2012 / emlakwebtv
İş dünyasının ihtiyaçlarına göre tasarlanan Work-Square projesi, ofis kullanımı için ihtiyaç duyulan tüm ekipman ve hizmetleri sunuyor. Ofisinizde ihtiyaç duyacağınız teknik altyapıyı size sağlamanın yanında, katlarda bulunan ortak kullanıma açık ofis destek birimlerinde ofis ekipmanları, sekreter hizmeti ve temizlik hizmeti gibi ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak tüm donanım ve hizmetler bir arada bulunuyor.

Kullanıcılarının belli bir aidat karşılığında hazır ofis sisteminden yararlanmasına imkan veren proje, ofis maliyetlerinde büyük ölçüde tasarruf sağlıyor.

Toplam 50 bin metrekare inşaat alanı ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgesi olan Kurtköy'de yükselecek Work Square ev-ofis projesi, 50 metrekare’den, 180 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki daire planları ile dikkat çekiyor. Lansmana özel 140 bin TL’den başlayan daire fiyatları ve yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunulan projede,  71 adet stüdyo, 182 adet 1+1, 84 adet 2+1 ve 14 adet 3+1 olmak üzere toplam 351 daire bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 0,8 km uzaklıkta bulunan proje, Viaport AVM, Teknopark, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, yeni açılacak Sağlık Kent ve Pendik Marina gibi pek çok önemli noktaya olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Proje Bilgisi: Work Square