Work Square’de yüzde 1 KDV avantajı

MVK Yapı’nın Kurtköy’de inşa ettiği ev- ofis projesi Work Square’de 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yüzde 1 KDV ile satışına devam ediyor

Work Square’de  yüzde 1 KDV avantajı

14 Ocak 2013 / emlakwebtv
MVK Yapı’nın Kurtköy’de inşasına devam ettiği ev ve ofis yaşamını bir arada sunan Work Square’de 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin  yüzde 1 KDV ile satışına devam ediliyor. KDV artışından etkilenmediği için yatırımcılarına önemli bir maliyet avantajı sunan proje, 50 metrekare’den, 180 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki daire planları ile dikkat çekiyor. Dairelerin 155 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede, toplam 351 daire bulunuyor.

2014 yılının son çeyreğinde tamamlanması beklenen Work Square projesinde, ev ve ofis amaçlı kullanılabilen dairelerin yanı sıra, kat bahçeli daireler, lobi, her daireye özel bir depo alanı, spor merkezi, kapalı yüzme havuzu, hobi salonu, SPA, 350 araç kapasiteli kapalı otopark, çocuk oyun olanları, toplantı ve seminer salonları, özel restoran ve kafeler, market, özel güvenlik sistemi ve yaklaşık 8.000 m2 alana sahip mağaza alanı bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’na sadece 0,8 km uzaklıkta bulunan proje, Viaport AVM, Teknopark, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, yeni açılacak Sağlık Kent ve Pendik Marina gibi pek çok önemli noktaya olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Proje Bilgisi: Work Square