Work Square Kurtköy nerede?

Work Square Kurtköy projesi Sabiha Gökçen Havalimanı ve Kurtköy Gişelere yakın konumda yer alıyor

Work Square Kurtköy nerede?

Kurtköy’de yer alan Work Square 12 bin 366 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. TAGO Mimarlık tarafından tasarımları gerçekleştirilen Work Square teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Toplam 222 adet dairenin ve 40 adet mağaza ile birlikte 150 adet odalı otelin bulunduğu Work Square; 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşuyor. Work Square daire büyüklükleri de 77 metrekareden başlıyor.

Work Square projesinde oyun alanları, özel hobi odaları, kapalı yüzme havuzu, toplantı odaları, kafeler, restoran ve spa gibi olanaklar bulunuyor. Bunların dışında Work Square projesi konut sahiplerine lobi ve danışma, destek hizmeti, kapalı otopark, çarşı meydanı, spor merkezi, restoran, kafe ve market, toplantı salonları, kat bahçeli ofisler gibi imkanlar sunuyor.

Work Square Kurtköy fiyatları ve ödeme planı ile ilgili olarak www.emlakwebtv.com adresini takip edebilir ya da Work Square satış ofisini arayabilirsiniz.

Work Square Kurtköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy’de inşa edilen Work Square, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Kurtköy Gişelere 0,8 km., Sahilyoluna 8 km mesafede yer alıyor. Work Square Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanına 8 km, Kurtköy Gişelere 8 km, Viaport’a 1 km, Sahilyoluna 8 km, Pendik Marina’ya 10 km, Teknopark’a 3 km, Sabancı Üniversitesi’ne 4.7 km, Koç Lisesi’ne 3 km ve İstanbul Park’a 4.7 km mesafede bulunuyor.

Work Square Kurtköy iletişim bilgileri
Telefon: 0216 702 11 11
Web Adresi: www.work-square.com

Work Square örnek daire görüntüleri!

Work Square

Work Square

Work Square

Work Square

Work Square

Proje Bilgisi: Work Square