‘Wyndham Kalamış Marina’ kapılarını açtı

Bünyesinde tam 7 bin 200 otel bulunduran Wyndham Hotel Grup Türkiye'deki ilk Wyndham markalı otelini Kalamış’ta açtı

‘Wyndham Kalamış Marina’ kapılarını açtı

7 Ocak 2013 / emlakwebtv
Bünyesinde tam 7 bin 200 otel bulunduran Wyndham Hotel Grup Türkiye'deki ilk Wyndham markalı otelini Kalamış’ta açtı. Anadolu yakasında konumlanan Wyndham İstanbul Kalamış Marina, Marmara Denizi’nin muhteşem manzarası, şehir yaşamı ile iç içe konumu, şık restoranları, spa ve balo salonları, seçkin dekorasyonu ve dikkat çekici mimarisiyle Kalamış Marina’nın karşısında konumlanıyor.
210 odası bulunan otelin VIP katında 49 club oda, 1 kral dairesi, 2 executive suit ve  6 aile suiti bulunuyor.

Fark yaratan toplantılar, seçkin davetlerin yeni mekanı
Kongre ve toplantı salonları ile fark yaratacak olan Wyndham İstanbul Kalamış Marina, özel davetler, temalı kutlamalar ve düğünler için de seçkin mekanlar arasında yerini almayı hedefliyor. Yüksek teknoloji ve ekipmanlarla donatılmış, modern ve şık çizgilerle oluşturulan 14 adet toplantı salonu, 300 ve 600 kişilik sütunsuz balo salonu ile farklı kapasite ve düzenlerde  profesyonel iş dünyasını ağırlıyor. Birçok organizasyon çerçevesinde, sunduğu ayrıcalıklarla misafirlerini ağırlayan Wyndham İstanbul Kalamış Marina özel gösteriler ve aktiviteler için de çok özel imkânlar sunuyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina, 3 bin 500 metrekarelik spa ve fitness merkezinde,  7 terapi odası, açık ve  kapalı  yüzme havuzları bulunuyor. Her biri farklı özelliklere sahip masaj odalarının yanı sıra jakuzili - özel hamamlı VIP masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar & sauna odaları , macera duşu , kendi için özel alanı olan türk hamamları yer alıyor.