XPS Derneği Yapı Fuarı’nda tüketicileri bilgilendirecek

XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, 24 – 28 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenen 36. Yapı Fuarı’nda sektörün nabzını tutmaya hazırlanıyor

XPS Derneği Yapı Fuarı’nda tüketicileri bilgilendirecek

19 Nisan 2013 / emlakwebtv
Isı yalıtımı hakkında tüketicileri bilinçlendirmeyi misyon edinen XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği, bu yıl 36’ıncısı düzenlenecek olan Uluslararası Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2013’e katılıyor. 24 – 28 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarda, hangi yüzeyde hangi ısı yalıtımı malzemesinin seçilmesi gerektiği, doğru uygulamanın püf noktaları ve ısı yalıtımıyla ilgili merak edilen tüm konuların cevabı için XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği’nin standına uğramak yeterli.

Yapı Fuarı’nın sektör için son derece önemli bir etkinlik olduğuna dikkat çeken XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yörük; “Yapı Fuarı sayesinde hem sektör profesyonellerine hem de tüketicilere aynı anda ulaşma şansını yakalıyoruz. Dernek olarak kurulduğumuz günden bu yana bir yandan ısı yalıtımıyla ilgili kamuoyu nezdinde bilinç oluşturmaya çalışıyoruz diğer taraftan sektör profesyonellerine XPS malzemesini tanıtıyoruz. Bu yıl da fuarda XPS ile ısı yalıtımı yaptırmanın avantajları konusunda uygulayıcıları ve son kullanıcıları bilgilendireceğiz” diye konuştu.

Isı yalıtımı hakkında doğru bilgilere ulaşmak istiyorsanız fuarın ana fuayesinde yer alan 3 holün girişindeki XPS standına uğramanız yeterli.