Yabancı" kelimesi yasak

Vera Group ve Proje Satış Yöneticisi Eyyüp Albayrak yurt dışı satış stratejisi olarak “yabancı” kelimesini yasakladı

 Yabancı

20 Şubat 2013 / emlakwebtv
Vera Group ve Eyyüp Albayrak yurt dışı satışlarla ilgili satış stratejisi kapsamında “yabancı” kelimesini yasakladı. Bu konuda bütün alt yapısını yenileyen Vera Group özellikle yeni çıkan mütakabiliyet yasası ile birlikte sektörün en önemli çıkış yolunun yurt dışı çalışmaları olduğunu düşünüyor. Yurt dışı satışları ve ortaklıkları konusunda yeni bir perspektif ortaya koyan Vera Group’ta  proje ve satış organizasyonlarını yürüten Eyyüp Albayrak, yabancı kelimesinin ayrımcılığından uzaklaşarak komşu kelimesinin sıcaklığını öne çıkarıyor.
Eyyüp Albayrak, “Artık komşularımızla daha yakınız. Yabancı dememek lazım. Onlar bizim komşularımız arkadaşlarımız ortaklarımız. Life in Vera’da mülk satışlarına şuan için komşularımızın ilgisi artıyor. Özellikle mimari yapısı, konumu ve kira hizmetleri seçeneğinin bol olması avantaj sağlıyor. Körfez, Afrika ve İran'lı komşularımıza blok satışlar yaptık. Irak, Azerbaycan, Rusya ise satış organizasyonumuzu tamamlama noktasındayız.     
Life in Vera ile birlikte satış organizasyonumuz genişlemekte. Bu anlamda birer turizm elçisi gibi çalışıyoruz. Bu çalışmayı hem bireysel hem kurumsal bazda yapıyoruz. Yakında yeni komşularımız olarak nitelendirdiğimiz dostlarımızla kurduğumuz yeni ortaklıkları duyuracağız. Yeni komşu ortaklık modelleri geliştiriyoruz. Bu yeni modeller sektörün gelişimine büyük katkı sağlayacak. Toplamda 17 ülke de satış organizasyonu üzerinden satışlar yapıyoruz.” dedi.

Life in Vera hakkında detaylı bilgi için www.lifeinvera.com.tr