Yağmur Proje'ye International Property Awards'tan ödül

Yağmur Proje, dünyanın en önemli gayrimenkul ödüllerinden biri olarak gösterilen International Property Awards'da, Q Plus projesiyle birincilik ödülünü kazandı

Yağmur Proje'ye International Property Awards'tan ödül

Dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri International Property Awards'ın galipleri belli oldu. Yağmur Proje Q Plus ile, European Property Awards Leisure Interior For Turkey kategorisinden birincilik ödülü almaya hak kazandı. Q Plus Mimar Mahmut emre Yağmur ve Mimar Teoman Aytolan öncülüğündeki Yağmur Proje ekibi tarafından İstanbul'dka faaliyetlerini sürdüren Saatpark için tasarlanmıştı. 

Yağmur Proje'den ödüllü tasarım: Q Plus

26 Ekim'de Londra Lancaster Hotel'de düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak International Property Awards'ta Yağmur Proje Q Plus tasarımı ile ödül almaya hak kazandı. Yağmur Proje ödüllerin Avrupa Ayağı olan European Property Awards'ta Leisure Interior For Turkey Kategorisi'nde birincilik ödülü aldı. 

Q Plus projesi

İstanbul'da faaliyet gösteren Yenibosna Airport AVM bünyesindeki 480 metrekarelik cafe-restaurant projesi olarak öne çıkan Q Plus,konumu itibarıyla ticari, eğitim ve konut alanlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. 24 saat boyunca işlek bir lokasyon üzerinde konumlanan proje, karmaşıklaşan kullanıcı profili yoğunluğuna karşın tüm kesimler için uygun çözümü bulma amacıyla tasarlandı. Tasarımında müşteri isteklerinin göz önünde bulundurulduğu Q Plus, endüstriyel materyallerin klasik elementlerle buluştuğu bu proje niteliği taşıyor. Projede endüstriyel malzemeye el işi işçiliği karakteri kazandırılarak, müşterilerin kendilerini evlerinde hissetmleri amacı ön plana çıkıyor.

Yağmur Proje'den ödül açıklaması

Kazanılan ödülle ilgili bir açıklama yayınlayan Yağmur Proje: "Her bölümde farklı bir atmosferin yakalandığı, çok kültürlülükten alıntılarla huzur duygusunun hissedildiği bir kafe restoran olarak European Property Awards’un ‘Leisure Interior For Turkey’ ödülünü kazanması, Yağmur Proje’nin müşterileriyle sürekli iletişim halinde olmasının, iyi bir tasarım ekibi ve bakış açısıyla yola çıkmasının ürünüdür." yorumunda bulundu. 

 
Firma Bilgisi: yağmur proje