Yalçınlar Group Büyükçekmece projesi

Yalçınlar Group Büyükçekmece projesi olan Batımahal 150 adet daireden meydana geliyor

Yalçınlar Group Büyükçekmece projesi

Yalçınlar Group Büyükçekmece projesi olan Batımahal 150 adet daireden meydana geliyor. Yalçınlar Group Büyükçekmece'de hayata geçirdiği Batımahal projesinde Ilara, Jasmine ve Katie isimlerinin verdiği villaları tasarlıyor.

Yalçınlar Group Büyükçekmece açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, sauna, masaj odası, restoran ve kafe gibi imkanları konut sahiplerine sunuyor. 3 etap' da projelendirilen Yalçınlar Group Büyükçekmece projesinde teslim tarihi olarak Ekim 2016, Şubat 2017, Ağustos 2017 tarihleri veriliyor.

Yalçınlar Group Büyükçekmece projesi; Büyükçekmece Göl Vadisi villa projeleri içinde " en ileri teslim standartlara "sahip olan BATI MAHAL anahtar teslimi " yerleşim ve yaşama hazır " teslim ediliyor. Fiyatların 840.000-$ + KDV' den başladığı Batı Mahal' de; peşinat sonrası konut teslim sürecine kadar ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Yalçınlar Group Büyükçekmece nerede?
BatıMahal Büyükçekmece'de Pelikan Hill malikaneleri içinde yükseliyor. Proje yemyeşil bir arazi üzerinde göl manzaralı 150 ailenin yaşayabileceği konseptte oluşturulmuş. İçi yapılı olarak teslim edilen BatıMahal Büyükçekmece Gölü mevkiinde göçmen kuşların uğrak yerinde yer alıyor.

Yalçınlar Group Büyükçekmece adres bilgileri ise şöyle: Büyükçekmece Göl Mevkii, M.Yeşilgül Cad. Pelican Hill Batı Mahal Malikaneleri 34500 Büyükçekmece – İSTANBUL.

Yalçınlar Group Büyükçekmece iletişim bilgileri
0212 886 19 00 / www.batimahal.com

 

Firma Bilgisi: Yalçınlar Group