Yalçınlar Group CNR Emlak Fuarı'nda

Yalçınlar Group 4-8 Kasım tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleştirilecek olan Emlak Fuarı'na katılma kararı aldı. Firma etkinlikte Batı Bahal Villaları'nı tanıtacak

Yalçınlar Group CNR Emlak Fuarı'nda

Yalçınlar Group Batı Mahal Villaları ile CNR Emlak Fuarı'na katılma kararı aldı. 4-8 Kasım tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleşecek olan Emlak Fuarı, başta Ortadoğu ve Körfez ülkeleri olmak üzere çok sayıda uluslararası yatırımcıyı Türk konut projeleriyle buluşturacak.

Körfez Yatırımcısının tercihi
Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, 40 milyon dolarlık yatırımla Büyükçekmece'de hayata geçirilen GölMahal Villaları'nın başta Arap yatırımcı olmak üzere uluslararası alandan büyük ilgi gördüğünü hatırlatarak, aynı bölge ve daha özel bir lokasyonda 90 milyon dolar yatırımla inşa edilen Batı Mahal projesine de benzer bir talep olduğunu söyledi. Yalçın, Batı Mahal projesinin yatırımcı talepleri doğrultusunda tasarladığını hatırlatarak, 150 seçkin villanın net büyüklüğünün 351, 386 ve 454 metrekare olmak üzere değişiklik gösterdiğini vurgulayarak, bahçe büyüklüklerinin ise 1.700 ila 3.500 metrekare arasında değiştiğini söyledi.

Yalçınlar Group CNR Emlak Fuarı'nda

GölMahal Villalarına yabancı ilgisi
GölMahal Villalarında satışların yüzde 40'ının yabancılara yapıldığını vurgulayan Yalçın, Emlak Fuarı'nda da tanıtımını gerçekleştirecekleri Batı Mahal Villaları'nın da yüzde 10'unun yabancı yatırımcılara satıldığını belirtti. Yalçın:

"Uluslararası emlak fuarları Türk gayrimenkul sektörü firmaları büyük bir ilgiyle karşılaşıyor. 150 lüks villadan oluşan Batı Mahal projesinde satışı henüz gerçekleşmemiş 70 villa bulunuyor. Fuara katılacak uluslararası gayrimenkul yatırımcılarıyla da görüşmeler sürmektedir..." dedi.

Yalçınlar Group, 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek CNR Expo Emlak Fuarı'nda 4'üncü Hall 4-D08 numaralı standda ziyaretçileriyle buluşacak.  

 

Firma Bilgisi: Yalçınlar Group
Proje Bilgisi: Göl Mahal