Yalı Ataköy cadde mağazaları satışa çıkıyor

Özyazıcı İnşaat ve Karadeniz Örme tarafından TOKİ güvencesiyle inşa edilen Yalı Ataköy'de yer alan 7 dükkan, 30 Nisan Cumartesi günü açık artırma usulü ile satışa sunulacak.

Yalı Ataköy cadde mağazaları satışa çıkıyor

TOKİ güvencesi ile Özyazıcı İnşaat ve Karadeniz Örme tarafından Ataköy'de hayata geçirilen Yalı Ataköy projesindeki 7 ticari birim 30 Nisan Cumartesi günü açık artırma usulüyle satışa sunuluyor. 

3.849.120 TL'den başlayan fiyatlarla
30 Nisan günü saat 14.00'da, Yalı Ataköy satış ofisinde gerçekleştirilecek açık artırmada 7 dükkan 3 milyon 849 bin 120 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Yalı Ataköy cadde mağazaları satışa çıkıyor

 

Yalı Ataköy projesi
Yalı Ataköy projesinde yer alan cadde dükkanları, resmi kurumlar ve özel sektör firmaları için prestijli bir iş ortamı sunuyor. Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Expo gibi merkezlere oldukça yakın bir lokasyonda yükselen Yalı Ataköy, Yalı Ataköy apart üniteleri ve ticari üniteleri, Ataköy sahil yolunun yanı başında, E5 Otoyolu’na 2 km, Atatürk Havalimanı’na 4 km mesafede bulunuyor.

Yalı Ataköy cadde mağazaları satışa çıkıyor

İstanbul'un en işlek sahil yoluna da komşu konumda bulunan ve Ataköy sahilinin yanı başında yer alan dükkan açık artırmasına büyük bir ilgi bekleniyor. 

Ataköy sahiline sıfır konumda yer alan Yalı Ataköy apart üniteleri ve ticari üniteleri bölgeye büyük değer kazandıracak iş ve yaşam alanı olarak öne çıkıyor. Projede 512 apart ünite, 64 ofis ve 7 dükkan bulunuyor.

Firma Bilgisi: özyazıcı-karadeniz örme
Proje Bilgisi: Yalı Ataköy