Yalı Ataköy dükkanlarına büyük ilgi

Geçtiğimiz hafta açık artırma usulü ile satışa sunulan Yalı Ataköy dükkanları yatırımcıdan büyük bir ilgi görüyor

Yalı Ataköy dükkanlarına büyük ilgi

T.C. Toplu Konut İdaresi güvencesiyle, Özyazıcı İnşaat-Karadeniz Örme Proje ortaklığı ile inşa edilen Yalı Ataköy'de geçen hafta gerçekleştirilen dükkan bölümlerine büyük ilgi gösteriliyor. Toplamda 512 daireden oluşan projede 64 ofis ve 7 adet de dükkan yer alıyor. 

Diğer taraftan İstanbul'un en gözde lokasyonlarından biri üzerinde yükselen projede konut fiyatları ise 1.276.000 TL'den başlıyor.

Yalı Ataköy'de satışlar sürüyor
Ataköy sahilinde inşa edilen Yalı Ataköy'de apart üniteleri "hemen teslim" avantajıyla satışa sunuldu. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 tipinde dairelerin yer aldığı proje lüks detayları ile dikkat çekiyor. Toplamda 72 bin 849 metrekarelik alan üzerinde yükselen Yalı Ataköy'ün mimarisinde ise Alpar Mimarlık'ın imzası yer alıyor.

Yalı Ataköy dükkanlarına büyük ilgi

Yalı Ataköy nerede?
Ataköy Sahili'nde, denize sıfır konumda inşa edilen Yalı Ataköy projesi, İstanbul'un en gözde mekanlarından biri üzerinde yükseliyor. Yüksek yatırım potansiyle de dikkat çeken Yalı Atakoy, Ataköy sahil yolunun bitişiğinde, E5 Otoyolu’na 2 km ve Atatürk Havalimanı’na 4 km mesafede yer alıyor. 

Yalı Ataköy Projesi:
- Firma: TOKİ Güvencesi ile Özyazıcı İnşaat-Karadeniz Örme Proje
Bağımsız birim: 512 konut- 64 Ofis- 7 Dükkan
Daire tipleri:  1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 
- Toplam proje alanı: 72.849
- Başlangıç fiyatları: 1.276.000 TL 

Firma Bilgisi: özyazıcı-karadeniz örme
Proje Bilgisi: Yalı Ataköy