Yalı Ataköy fiyatları 1 milyon 200 bin TL!

İstanbul Bakırköy'de yükselen Yalı Ataköy fiyatlarının 1 milyon 200 bin TL'den başlaması bekleniyor

Yalı Ataköy fiyatları 1 milyon 200 bin TL!

İstanbul Bakırköy'de yükselen Yalı Ataköy fiyatlarının 1 milyon 200 bin TL'den başlaması bekleniyor. TOKİ, Özyazıcı İnşaat ve Karadeniz Örme ortaklığı ile yükselen Yalı Ataköy 72 bin 864 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 konut tiplerinin yer aldığı Yalı Ataköy satılık daire büyüklükleri 66 ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

Galeria AVM'nin yanında yer alan proje deniz manzarası ile dikkat çekiyor. Mimari tasarımı Alpar Mimarlık tarafından yapılan Yalı Ataköy 16 katlı 5 bloktan oluşuyor. Projede apart otel, konut ve alışveriş tesisi yer alıyor. 

Yalı Ataköy fiyatlarının 1 milyon 200 bin liradan başlaması bekleniyor. Yalı Ataköy projesinden daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projenin detayları için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. 

Özyazıcı İnşaat'ın TOKİ arsa ihalesinde aldığı arazi üzerindende yükselen Yalı Ataköy Evleri sosyal donatıları içerisinde; açık otopark, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, fitness bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, ısı pay ölçer, teras ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Yalı Ataköy adres bilgisi : Zeytinlik Mahallesi Ataköy 1. Kısım Galleria AVM yanı Bakırköy - İstanbul 

Yalı Ataköy iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 515 09 99 
Web adresi : yaliatakoy.com
E-posta adresi : info@yaliatakoy.com

Firma Bilgisi: Toki - Özyazıcı Inşaat - Karadeniz Örme
Proje Bilgisi: Yalı Ataköy