Yalı Ataköy projesi!

Sahil şeridi üzerinde konumlanan Yalı Ataköy projesi, deniz manzaralı daireleri ve merkezi lokasyonu ile ilgi çekiyor

Yalı Ataköy projesi!

TOKİ güvencesiyle Özyazıcı İnşaat ve Karadeniz Örme ortaklığında hayata geçirilen Yalı Ataköy, Avrupa Yakası’nda farklı bir yaşam alanının kapılarını aralıyor. Denize sıfır konumda inşa edilen proje, son zamanda yayınlanan reklam filmleri ile dikkatleri çekiyor.

Yalı Ataköy projesi 512 adet apart daire, 64 adet ofis ve 7 adet dükkandan meydana geliyor. Projede 1+1 daire tipinde 6+2 daire tipine kadar farklı seçenekleri sunuluyor. Normal kat dairelerin yanı sıra dubleks tipinde dairelere de yer veriliyor.

Ataköy sahil yoluna yürüme mesafede konumlanan Yalı Ataköy, Bakırköy Zeytinlik Mahallesi’nde yükseliyor. Proje, E-5 otoyoluna 2 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede konumlanıyor. Aynı zamanda Ataköy Marina’ya, Galleria AVM’ye, A Plus AVM’ye ve CNR Fuar Merkezi’ne kolay ulaşım sağlanabiliyor.

Yalı Ataköy projesinde bulunan cadde mağazaları 30 Nisan 2016 tarihinde saat 14.00’da yapılacak ihale ile satışa sunulacak. İhale 3 milyon 849 bin 120 TL’den başlayan fiyatlarla açık artırma usulüne uygun olarak gerçekleştirilecek.

Firma Bilgisi: TOKİ-Özyazıcı İnşaat-Karadeniz Örme
Proje Bilgisi: Yalı Ataköy