Yalı Ataköy'de B.IQ güvencesi

Binalarda yaşam konforu ve enerji yönetimi alanında entegre çözümler sunan Berker by Hager, Özyazıcı İnşaat imzası taşıyan Yalı Ataköt projesinde üstün tasarım ödüllü beyaz cam B.IQ anahtarı ile konfor sağlıyor

Yalı Ataköy'de B.IQ güvencesi

Binalarda yaşam konforu ve enerji yönetimi alanında entegre çözümler sunan Berker by Hager, Özyazıcı İnşaat imzası taşıyan Yalı Ataköy projesinde üstün tasarım ödüllü beyaz cam B.IQ anahtarı ile konfor sağlıyor. 

Akıllı bina otomasyonu ve anahtar & priz sistemleri sektörünün lider markası Alman menşeili Berker by Hager, dünya çapında 95 ülkede premium rezidans, konut, otel projelerine imzasını atıyor. Türkiye pazarında da kısa sürede KNX otomasyon satışında dünyada ilk 5'te yer alan marka, hayatı kolaylaştıran ve yaşama konfor katan çözümleriyle fark yaratıyor.

 

Yalı Ataköy'de B.IQ güvencesi

 

Denize sıfır konumu ile öne çıkan ve Alpar Mimarlık tarafından  tasarımı gerçekleştirilen Yalı Ataköy projesinde Berker by Hager ayrıcalığı ile akıllı bina teknolojisi kullanılıyor. Projede, üstün tasarım ödüllü beyaz cam B.IQ ürünü ile aydınlatma, klima ve yerden ısıtma otomasyonu sağlanırken, K.1 beyaz prizler de şıklığı tamamlıyor. Her dairede bulunan B.IQ touch paneller ile intercom sistemi, site içi kamera ve site yönetimi konsiyaj hizmetleri sağlanıyor. Aynı zamanda Yalı Ataköy sakinleri, evde olmadıkları zamanlarda akıllı telefon ve tabletler ile rahatlıkla fonksiyonları takip edebiliyor. 

 

Yalı Ataköy'de B.IQ güvencesi

 

Tek anahtar üzerinden iklimlendirme, aydınlatma, müzik ve panjur sistemlerinin kontrolünü sağlayan Berker B.IQ, ünlü tasarımcı Peter Schreyer’in estetik dokunuşlarıyla şıklığı ve son teknolojiyi uyum içinde harmanlıyor. KNX ile uyumlu B.IQ tüm yaşam alanlarının ısısını, alarmını, panjur ve müzik sistemlerini yönetmeyi tek anahtarla mümkün kılarken, butonda yer alan led ışık şıklığın tamamlayıcısı oluyor.