Yalı Ataköy'de teslimler başlıyor!

İstanbul Bakırköy'de Galeria AVM'nin yanında inşa edilen Yalı Ataköy'de teslimler başlıyor

Yalı Ataköy'de teslimler başlıyor!

İstanbul Bakırköy'de Galeria AVM'nin yanında inşa edilen Yalı Ataköy'de teslimler başlıyor. Denize sıfır konumu ile dikkat çeken Yalı Ataköy Alpar Mimarlık tarafından tasarlandı. 5 bloktan oluşan projede 512 adet daire, ev-ofis seçenekleri yer alıyor. 

Yalı Ataköy fiyatları 1 milyon 200 bin liradan başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Yalı Ataköy projesi detayları, özellikleri, fiyat ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Özyazıcı İnşaat'ın TOKİ arsa ihalesinde satın aldığı arazi üzerinde inşa edilen Yalı Ataköy 16 katlı 5 bloktan oluşuyor. 4 blok daireler, diğer blokta ise 1+1 ve 2+1 ünitelere yer veriliyor. Her kattan deniz manzarasına hakim olan Yalı Ataköy'de inşaat çalışmaları 2013 yılında başlamıştı. 

Yalı Ataköy sosyal donatılar içerisinde; açık otopark, sauna, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, kapalı otopark ve açık yüzme havuzu bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; Ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, teras, balkon, ebeveyn giyinme odası ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Yalı Ataköy satılık daire büyüklükleri 66 ile 200 metrekare arasında arasında değişiyor. 72 bin 864 metrekare alan üzerinde konumlanan Yalı Ataköy'de teslimler başlıyor. 

Yalı Ataköy iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Zeytinlik Mahallesi Ataköy 1. Kısım Galeria AVM yanı Bakırköy - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 515 09 99 
Web adresi : yaliatakoy.com
E-posta adresi : info@yaliatakoy.com

Firma Bilgisi: Toki - Özyazıcı Inşaat - Karadeniz Örme
Proje Bilgisi: Yalı Ataköy