Yalı Yeşilköy fiyatları!

Yalı Yeşilköy fiyatları geçtiğimiz yıllarda 2 milyon 500 bin TL’den başlangıç gösterdi

Yalı Yeşilköy fiyatları!

Yalı Yeşilköy fiyat bilgilerini paylaşmadan önce proje hakkında bilgiler paylaşalım. Dekar Teknik Yapı projesi olan Yalı Yeşilköy 3+1 ve 4+2 daire tiplerinden meydana geliyor. Yalı Yeşilköy 6 adet daireden meydana geliyor. Yalı Yeşilköy satılık daire büyüklükleri 155 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiyor.

2 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Yalı Yeşilköy CM Mimarlık ve Shape Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Bir dönem Bezmen ailesinin yalısı olarak faaliyet gösteren bina, akıllı ev sistemiyle tasarlanıyor. 2 bahçe dubleks, 2 çatı dubleks ve ara kat iki daire olmak üzere toplam sadece 6 daireden meydana gelen Yalı Yeşilköy’de 4+2 daireler 255 metrekare, 3+1 daireler de 155 metrekare olarak tasarlanıyor.

2013 yılında inşaat çalışmaları başlayan Yalı Yeşilköy’de yaşam devam ediyor. Mutfaklarda Michael Jordan, Zinadine Zidane, beyaz eşyada ise Miele marka ürünler tercih ediliyor. Yalı Yeşilköy’ün diğer özellikleri arasında ise açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark yer alıyor. Teras, depo, balkon ve ebeveyn banyonun da yer aldığı Yalı Yeşilköy’de ebeveyn giyim odası da bulunuyor.

Yalı Yeşilköy fiyatları geçtiğimiz yıllarda 2 milyon 500 bin TL’den başlangıç gösterdi ve kişiye özel ödeme planı düzenlendi. Yalı Yeşilköy havalimanına 10 dakikalık mesafede yükseliyor.

Yalı Yeşilköy adres bilgileri: İstanbul Caddesi No:16 Yeşilköy-Bakırköy/İstanbul

Yalı Yeşilköy iletişim bilgileri
0 212 573 06 20

Firma Bilgisi: Dekar Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Yalı Yeşilköy