Yalı Yeşilköy nerede

Dekar yapı tarafından hayata geçirilen Yalı Yeşilköy projesinin ayrıntıları ve konum haritasına haberimizden ulaşabilirsiniz

Yalı Yeşilköy nerede

Dekar Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Yalı Yeşilköy projesi 2 bahçe, 2 teras dubleksi ve iki de ara kat daireyle birlikte 6 ailenin; denize sıfır, havalimanına 10 dakikalık mesafede ev sahibi olmasını planlanıyor. Bir dönem Bezmen ailesinin yalısı olarak faaliyet gösteren bina; akıllı ev sistemiyle donatılmış olup, CM Mimarlık tarafından tasarlandı.
Yalı Yeşilköy, 2 bahçe dubleks, 2 çatı dubleks ve ara kat iki daire olmak üzere toplam sadece 6 daireden oluşuyor. Binada dubleks şeklindeki 4+2 daireler 255 metrekare, 3+1 daireler ise 155 metrekare olarak tasarlanıyor. Depar Teknik Yapı vizyonu ile düşünülmüş birbirinden özel yalı dairelerinde farklı tip ve metrekareler mevcut.

Dünyaca ünlü markalar
De lux standartlardaki yalı dairelerinde tüm alanlar optimal büyüklükte yaşam alanları olarak planlandı. Dünyaca ünlü markaların en seçkin ürünleri, Yalı Yeşilköy'ün mimarisiyle örtüşen koleksiyonları tercih edildi. Uygulamalardaki titizlik uzun yıllar yaşanacak kalıcı bir konforu sizlere sunmak için Yalı Yeşilköy'de standart haline getirildi.
Klasik İstanbul yalı mimarisinin, stilize edilmiş iç mekan uygulamalarının, modern dış mimari ile birleştiği seçkin bir örnek Yalı Yeşilköy...
Cephe uygulamalarında düşünülen modern detaylar, çok uzun yıllar, yaşayanlara yıpranmadan hizmet edecek. Kapalı otoparkı, havuzu, denize açılan peyzaje edilmiş yeşil alanı ile yepyeni bir başlangıç. İç mimarisinde düşünülen detayları ve tercih edilen dünyaca ünlü markalardan oluşan zengin içeriğiyle Yalı Yeşilköy az sayıdaki seçkin sahiplerini bekliyor...

Yalı Yeşilköy nerede?

Yalı-yeşilköy-nerede

Lükse doyabilecek bir mimari
Depar Teknik Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Fırat, uzun zamandır yer aldıkları inşaat sektöründe "Yalı Yeşilköy" ile çok seçkin bir müşteri kitlesine hitap ettiklerini belirterek "Gerek lokasyonu gerek kalitesi ile bize göre konutun 'elmas'ını ürettik" dedi. Bölgenin dokusuna uygun olmaya dikkat ettiklerini kaydeden Ahmet Fırat, "Sadece 6 seçkin ailenin yaşayacağı Yalı Yeşilköy'de, eşsiz bir lokasyon ve deniz manzarası ile dairenin her ayrıntısında lüks ve konforun yer aldığı bir proje üretmek istedik. İç tasarımından bahçe peyzajına kadar alanının liderleri ile çalıştık" dedi.

Yeşilköy'ün İstanbul'un tarihi ve çok kültürlü semtlerinden olduğunun altını çizen ve kendisi de Yeşilköylü olan Ahmet Fırat, "Bu semtte ev sahibi olmak ayrıcalıktır. Yeşilköy'ün insanı semtini hiçbir semte tercih etmez. Bu doğrultuda; insanların mahalle kültüründen ve sakin yaşamlarından vazgeçmeden eşsiz deniz manzarası ve lükse doyabilecekleri bir bina tasarladık" ifadelerini kullandı. Binanın eskiden Bezmen ailesinin bir yalısı olduğunu da hatırlatan Ahmet Fırat şöyle devam etti: "Önde gelen mimarlık şirketleriyle özel bir tasarım hazırladık. İstanbul'un en modern yalısına imza attık. Tek istediğimiz lüks ile doğayı bir arada yaşamak isteyenlerle buluşmak."

Yalı Yeşilköy iletişim
İstanbul Caddesi No:16 Yeşilköy-Bakırköy/İstanbul
Telefon : 0212 573 06 20
Web : http://www.yaliyesilkoy.com/
E-mail : info@deparyapi.com

 

"Yalı Yeşilköy nerede" Başlıklı Haberin Galerisi

Yalı Yeşilköy nerede

Yalı Yeşilköy nerede

Yalı Yeşilköy nerede

Yalı Yeşilköy nerede

Proje Bilgisi: Yalı Yeşilköy