Yalı Yeşilköy tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Depar Teknik Yapı tarafından inşa edilen Yalı Yeşilköy projesinin tasarımında dünyanın önde gelen markalarına yer verildi.

Yalı Yeşilköy tasarımlarıyla dikkat çekiyor

İstanbul’un birçok farklı semtinde lüks konut projelerine imza atan Depar Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen, “Yalı Yeşilköy”ün satışları sürüyor. Yeşilköy sahilinin en merkezi lokasyonunda inşa edilen binada birbirinden şık ve kaliteli tasarımlara yer veriliyor.

Yalı Yeşilköy Projesi

Mutfaklarda kaliteye önem verdik
Yalı Yeşilköy’ü hayata geçiren Depar Teknik Yapı Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Fırat, mutfaklarda kaliteye önem verdiklerini kaydetti. Ahmet Fırat, İtalya’nın önde gelen markalarından olan Ernestomeda firmasının “One” modelini net ve şık dizaynı nedeni ile tercih ettiklerini kaydetti. “One” modeli parlak lake kapakları, yalın hatları, güncel detayları ve zengin aksesuar seçenekleri ile mutfakta bir bütünlük sağlıyor. Ahmet Fırat, “Yalı Yeşilköy ile konutun ‘elmasını’ yaratmayı hedefledik. Amacımız bizi tercih eden tüm müşterilerimizin bu değerden ve lüksten yararlanmasını sağlamak” dedi.

Ünlülerin tercihi
Ernestomeda’nın dünyanın en kaliteli evlerinde tercih edildiğini kaydeden Ahmet Fırat, 'ABD’li sporcu Michael Jordan ile Fransız futbolcu Zinadine Zidane gibi dünyaca ünlü yıldızlar da İtalyan devi Ernestomeda’yı tercih ediyor. Kaliteden ödün vermemek kaliteli bir yaşam getirir' ifadelerini kullandı. Yalı Yeşilköy’de aynı zamanda Miele entegre cihazlar, Blanco eviye ve Belenco quartz tezgâhlar kullanılarak şık ve kullanışlı mutfaklar oluşturuldu.

Proje teslime hazır halde
Depar Teknik Yapı, Ağustos 2013’te inşaatına başladığı 'Yalı Yeşilköy’ü tüketiciler için teslime hazır hale getirdi. Yeşilköy sahilinin en güzel lokasyonunda inşa edilen yekpare bina, butik bir yaklaşımla tasarlandı. Yalı Yeşilköy, 2 bahçe dubleks, 2 çatı dubleks ve ara kat iki daire olmak üzere toplam sadece 6 daireden oluşuyor. Binada dubleks şeklindeki 4+2 dubleks daireler 255 m2, 3+1 daireler ise 155 m2 olarak tasarlandı. Binada yaşayanlar, muhteşem bir bahçe içine yerleştirilen ve neredeyse deniz ile iç içe konumlanan özel yüzme havuzuyla doğayla bütün bir hayat sürüyor.

Lüks işçilik
Tüm oda zeminlerinde Macar döşeme masif ve lamine parke, ıslak zemin/koridor ve tüm ortak alanlarda mermer malzeme, binanın tüm iç duvarlarında ise duvar kağıdı kullanıldı. Güneşe ve deniz manzarasına hâkim olunması amacı ile boy doğramalar kullanıldı. Dairelerde, panjur kapalı iken bile deniz manzarasından mahrum kalınmaması amacı ile dış cephe jaluzisi tercih edildi.

"Yalı Yeşilköy tasarımlarıyla dikkat çekiyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Yalı Yeşilköy tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Yalı Yeşilköy tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Yalı Yeşilköy tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Yalı Yeşilköy tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Proje Bilgisi: Yalı Yeşilköy