“Yalı Yeşilköy”ün ankastresinde Alman Miele imzası

Depar Teknik Yapı'nın imzasını taşıyan "Yalı Yeşilköy" projesinde dünyanın bilinen beyaz eşya markalarından Alman Miele'nin ankastre ürünleri tercih edildi

“Yalı Yeşilköy”ün ankastresinde  Alman Miele imzası

Depar Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Yalı Yeşilköy projesinde Alman Miele'nin ankastre ürünleri kullanıldı. Proje denize sıfın konumuyla 6 daireden oluşuyor.

Seçkin müşteri kitlesine hitap eden proje
Depar Teknik Yapı Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Fırat, "Yalı Yeşilköy" ile çok seçkin bir müşteri kitlesine hitap ettiklerini belirterek, "Yalının dış tasarımının yanı sıra iç tasarımında da kaliteyi ve şıklığı ön planda tuttuk. İç tasarımda teknolojinin son ürünlerini kullanan uluslararası düzeyde kendini ispatlamış, dünyaca ünlü markalarla çalıştık. Teknolojik gelişmeleri takip edip çağın daha da ilerisinde ürünler ortaya koymak için sürekli çalışmalar yürüten Alman ürünlerini kendi projemizle buluşturduk" dedi. İstanbul'un en modern yalısına imza attıklarını da belirten Ahmet Fırat, Miele'yi; kullanım rahatlığı ve tasarımındaki incelik için tercih ettiklerini kaydetti.

Yalı Yeşilköy Projesi

Bezmen ailesinin yalısıydı
Türkiye'nin en seçkin deniz kıyılarından biri olan Yeşilköy sahilinin en güzel lokasyonunda inşa edilen yekpare bina bir dönem Bezmen ailesinin kullanımında bulunuyordu. Yeni tasarımı ile butik bir yaklaşımla hayat bulan Yalı Yeşilköy, 2 bahçe dubleks, 2 çatı dubleks ve ara kat iki daire olmak üzere toplam sadece 6 daireden oluşuyor. Binada dubleks şeklindeki 4+2 daireler 255 m2, 3+1 daireler ise 155 m2 olarak tasarlandı.

Tüm oda zeminlerinde Macar döşeme masif ve lamine parke, ıslak zemin/koridor ve tüm ortak alanlarda mermer malzeme, binanın tüm iç duvarlarında ise duvar kağıdı kullanıldı. Güneşe ve deniz manzarasına hâkim olunması amacı ile boy doğramaları kullanıldı. Dairelerde, panjur kapalı iken bile deniz manzarasından mahrum kalınmaması amacı ile dış cephe jaluzisi tercih edildi.

"“Yalı Yeşilköy”ün ankastresinde Alman Miele imzası" Başlıklı Haberin Galerisi

“Yalı Yeşilköy”ün ankastresinde  Alman Miele imzası

“Yalı Yeşilköy”ün ankastresinde  Alman Miele imzası

“Yalı Yeşilköy”ün ankastresinde  Alman Miele imzası

“Yalı Yeşilköy”ün ankastresinde  Alman Miele imzası

Proje Bilgisi: Yalı Yeşilköy