Yalıtım çözümleri canlı canlı Yapı Fuarı’nda

24-28 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek Yapı Fuarı’na katılan KYK Yapı Kimyasalları, su ve ısı yalıtımına yönelik çözümlerini canlı uygulamalarla tanıtacak

Yalıtım çözümleri canlı canlı Yapı Fuarı’nda

22 Nisan 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin önde gelen yapı kimyasalları üreticileri arasında yer alan KYK Yapı Kimyasalları, 24-28 Nisan tarihlerinde İstanbul TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Yapı Fuarı’ndaki yerini almaya hazırlanıyor. Yapı Fuarı’na katılan KYK Yapı Kimyasalları, su ve ısı yalıtımına yönelik çözümlerini canlı uygulamalarla tanıtacak. KYK, fuarın açık alanında gerçekleşecek uygulamalarının yanı sıra Eğitim Tırı ile de katılımcıları bilgilendirecek.

Fuarda gerçekleşecek aktiviteleri ile ilgili bilgi veren KYK Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Onur Sürmeli, “Sektörün en son ürün ve hizmetlerini sergileme ve takip etme olanağı sunmanın yanında uluslararası bir iş geliştirme platformu olarak öne çıkan Yapı Fuarı’nda özellikle su ve ısı yalıtımına yönelik çözümlerimizi tanıtmayı planlıyoruz. Tanıtımlarımız yapısal problemlere yönelik önerdiğimiz çözümler bazında gerçekleşecek. Bu çözüm içerikli teşhirlerimizde de birçok ürünü bir arada gösteriyor olacağız. Örneğin teras yalıtımıyla ilgili olarak, bütünlüklü bir çözüm olarak yapıştırıcıyı, derz dolguyu ve su yalıtım malzemesini katman katman uygulayacağız. Fuarın açık alanında, 211 numaralı standımızda hem KYK Eğitim Tırı ile hem de teşhir ve canlı uygulamalarımızın gerçekleştirileceği yapı ile yer alacağız” diye konuştu.

KYK Yapı Kimyasalları;
Türkiye’nin önde gelen yapı kimyasalları üreticileri arasında yer alan KYK Yapı Kimyasalları 2001 yılında kurulmuştur. Şirket, faaliyetlerini %100 yerli sermaye ve 220 çalışanıyla sürdürmektedir. KYK’nın merkezinin bulunduğu Eskişehir’in yanı sıra Adana, Diyarbakır ve Samsun’da da üretim tesisleri bulunmakta ve yıllık 600 bin tonluk üretim kapasitesiyle 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Ulusal ve uluslararası kalite belgeleri ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan KYK, ürünleriyle yapılara değer katmayı, uzun ömürlü olmalarına katkı sağlayarak katma değer üretmeyi hedeflemektedir. Sürdürülebilir mükemmelliğe odaklı şirket, Ar-Ge departmanıyla da yenilikçi çalışmalara imza atmaktadır. Sektörel bilinçlendirmeyi hedefleyen sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ise KYK Eğitim Tırı ile Türkiye’nin dört bir yanında eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmekte, bu eğitimlerle her yıl 15.000 uygulamacıya eğitim verilmektedir. KYK Yapı Kimyasalları, “EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız” belgesini alan ilk ve tek yapı kimyasalları şirketi olma özelliğini taşımaktadır.