Yalıtım seferberliği Ankara ile başladı

Şekerbank ve Filli Boya işbirliğiyle hayata geçirilen "yalıtım seferberliği" Başkent'ten başladı

Yalıtım seferberliği Ankara ile başladı

Enerji verimliliği yatırımlarının finansmanı konusunda Türkiye’de bir ilk olan EKOkredi ürünü ile 82 bine yakın konutun yalıtılmasına destek olan Şekerbank ve dünya genelinde 50 yılı aşkın ürün ve uygulama tecrübesine sahip Filli Boya Capatect, binalarda enerji verimliliğini teşvik etmek amacıyla başlattıkları yalıtım seferberliği için Başkent’ten yola çıktı.  

Filli Boya-Şekerbank İşbirliğinin ilk durağı Ankara
Apartman yönetimlerini enerji verimliliği ve yalıtım konusunda bilgilendirmek amacıyla 6 ilde düzenlenecek yalıtım seferberliği buluşmalarının ilki, Şekerbank Perakende Bankacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ve Filli Boya Yalıtım Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk’un ev sahipliğinde Ankara Swissotel’de gerçekleştirildi.

Şekerbank-Filli Boya işbirliği kapsamında, yalıtım yaptıracak apartman/site yöneticileri ve bireysel müşteriler, masrafsız olarak sunulan EKOkredi Yalıtım’ın 60 aya varan vade ve avantajlı faiz oranlarından faydalanabiliyor. Ayrıca, binalar Capatect uzmanlığı ile yalıtılıyor, ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi ve teknik danışmanlık hizmeti de sağlanıyor. Yalıtım ile elektrik ve doğal gaz giderlerinde elde edilecek yüzde 50’ye varan tasarrufla yapılan harcamanın kendi kendini ödeyen yatırıma dönüşmesi hedefleniyor.