Yalova, Körfez Köprüsü ile daha da canlanacak

Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, Yalova bölgesinin Körfez Köprüsü'nün açılışı ile birlikte hızlı bir hareketlenme yaşayacağını söyledi

Yalova, Körfez Köprüsü ile daha da canlanacak

Yatırım planının Yalova ekseninde sürdüren Beyttürk İnşaat, kente 5 bin konutluk proje için çalışmalarını sürdürüyor. Yalova'nın yatırım potansiyelini değerlendiren Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, kente gayrimenkul arazi yatırımı yapmanın cazibesini koruduğunu vurgulayarak:

"Yalova bölgesindeki  arsa ve gayrimenkul satışlarında köprünün açılışı ile birlikte hızlı bir hareketlenme yaşıyoruz. Bu nedenle arazi almak isteyenlerin bu dönemi iyi değerlendirmesinde fayda var" ifadelerini kullandı. 

Körfez Köprüsü Yalova'yı canlandıracak
Barman, Beyttürk İnşaat olarak Yalova'ya yatırımlarını sürdürdüklerini ve Suudi Arabistanlı gayrimenkul şirketi Kimma Huizama ile 2 milyar TL'lik proje için işbirliğine başladıklarını da vurgulayarak Yalova'da 5 bin konutluk bir konut projesini hayata geçireceklerini söyledi. Yalova'nın gelişen bölgesi Bursa yolu üzerinde yeni bir yaşam alanı kuracaklarını söyleyen Barman:

"1 yıl içinde projemize başlamayı planlıyoruz, hem Körfez Bölgesi’nden hem de ülkemizden projeye ilginin büyük olacağını düşünüyoruz" dedi

400 kat değer artışı
Açıklamasında Körfez Köprüsü'nün ve köprü yolunun geçtiği bölgelerin yatırımcının ilgisini artırdığını da hatırlatan Barman:

"Yalova’nın tüm ilçe ve köylerine yatırım yapan gayrimenkul yatırımcıları kazançlı çıktı. Köprü ve bağlantı yollarının geçeceği güzergahlarda yer alan arazilerin imar duruma göre, iki yıl öncesi ile karşılaştırıldığında bugün yüzde 300-400’lere varan oranlarda değerlendi." dei.

Firma Bilgisi: Beyttürk Inşaat
Proje Bilgisi: beyttürk orman