Yalova Life Evleri Projesi

Meteor İnşaat imzası ile yükselen Yalova Life Evleri projesi 72 adet daireden meydana geliyor

Yalova Life Evleri Projesi

Meteor İnşaat imzası ile yükselen Yalova Life Evleri projesi 72 adet daireden meydana geliyor. 2 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Yalova Life Evleri prıjesi butik konsepti ile dikkat çekiyor. 4 bloktan oluşan projede daire büyüklükleri ise 100 ila 152 metrekare arasında değişiyor. 

Yalova Life Evleri projesi fiyatları 349 bin lira ile 480 bin lira arasında değişiyor. Projede dairelerin banka kredisi için uygun olmasının yanı sıra 60 aya kadar vade farksız ödeme seçenekleri de sunuluyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Yalova Life Evleri Projesi

Yalova Life Evleri projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar arasında; fitness merkezi, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, sauna ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; anakstre beyaz eşya, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, balkon ve yerden ısıtma. Projede aynı zamanda asansör, hidrofor ve su deposu gibi özellikler de yer alıyor. 

İstanbul'a 45 dakika uzaklıkta olan Yalova'da yükselen proje, Kipa'ya 250 metre uzaklıkta yükseliyor. Bölgedeki ev ihtiyacını biraz karşılaması beklenen projede 3+1 daire kiraları 1.250 liradan başlıyor. Aidatlar ise 75 ila ile 175 lira arasında. 

Yalova Life Evleri Projesi

Yalova Life Evleri projesi adres bilgisi : Termal Yolu Emir Bayırı Mevkii, TİGEM Karşısı Merkez-Yalova

Yalova Life Evleri projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0541 767 66 20
Web adresi : meteorinsaat.com
E - posta adresi : info@meteorinsaat.com

Firma Bilgisi: Meteor Inşaat
Proje Bilgisi: Yalova Life Evleri