Yalova Termal Palace'nin ilk etabı tamamlandı

Karaderili Şirketler Grup tarafından Yalova'da hayata geçirilen Yalova Termal Palace'nin apartlardan oluşan ilk etabı tamamlandı

Yalova Termal Palace'nin ilk etabı tamamlandı

Ortadoğulu turistlerin en çok ilgi gösterdiği merkezlerden bir olan Yalova'da hayata geçirilen Yalova Termal Palace Projesinin ilk etabı tamamlandı. Apartlardan oluşan ilk etap teslimleri başladı.Karaderili Grup tarafından hayata geçirilen Yalova Termal Palace, devremülk ve Spa Merkezi konseptiyle, dikkat çekiyor. 

Yalova Termal Palace projesinde ilk teslimler başladı
Hisseli gayrimenkul olarak tapularını teslim alan hisseli gayrimenkul yatırımcıları;1+0 , 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak 37 metrekareden başlayıp 223 metrekareye kadar büyüyen ünitelerde tatillerine başladı. Tamamlanan ilk etapta, 10 adet özel hamamlı daire, 2 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet restoran hizmete girmiş olup her geçen gün tamamlanan yeni birimleri ile ziyarete açıldı.

Projeye Körfez Köprüsü dopingi
Yalova'nın şifalı su kaynaklarına yakınlığıyla Körfez yatırımcısından ilgi gören proje, ayrıca yapımı devam etmekte olan Körfez Geçiş Köprüsü nedeniyle de yüksek prim olasılığı içeriyor. Projenin bütünüyle tamamlanmasının ardından Yalova'nın konaklama kapasitesinin de üçe katlanması bekleniyor.

Daha önce pansiyon ve müstakil evlerde kalmak zorunda kalan Arap Turistler için lüks seçeneğini öne çıkaran Yalova Thermal Palace projesinin otel ve sağlık birimleri etabı, 750 odası, kral daireleri ve Başkanlık Suiti ile Yalova’da 50.000 m² arazi üzerinde, 5.000 metrekare sağlık, spa&kür merkezi ve 2.200 yatak kapasiteli büyüleyici bir yatırımla, yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. 

Firma Bilgisi: Karaderili Grup
Proje Bilgisi: Yalova Thermal Palace