Yalova Thermal Palace, Araplar’ın dikkatini çekti

Karaderili Şirketler Grubu, bünyesindeki Yalova Termal Palace projesiyle Arap sermayesinin dikkatini çekti

Yalova Thermal Palace, Araplar’ın dikkatini çekti

13 Mart 2014 / emlakwebtv
Arap sermayesi, Yalova’nın en dikkat çeken projesine astronomik bir teklif sundu. Türkiye’de sağlık turizmine en ciddi yatırımı yapan Karaderili Şirketler Grubu, bünyesindeki Yalova Termal Palace projesiyle Arap sermayesinin dikkatini çekti. İklimi, sosyal yapısı ve İstanbul’a yakınlığı nedeniyle Yalova’ya büyük ilgi duyan Araplar, Karaderili Şirketler Grubu’nun vizyon projesi olan Yalova Thermal Palace’ı satın almak için astronomik bir teklifte bulundu.

’Termal Mucize” projesi
Araplardan çok büyük talep gördüklerini belirten Karaderili Şirketler Grup Bayi ve Acente Koordinatörü Deniz Derelli, Yalova Termal Palace’ın gördüğü ilginin projesiyle de doğru orantılı olduğunu söyledi.

Derelli: “Araplar devre mülk satışına yoğun ilgi gösteriyorlar”
Karaderili Şirketler Grubu, Yalova’da 50.000 m² arazi üzerinde, 5.000 metrekare sağlık, spa&kür merkezi ve 2.200 yatak kapasiteli büyüleyici bir yatırımla, çok yakında üyeleri ve yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. Stüdyo 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanan projede yer alacak fizik-tedavi ve rehabilitasyon merkezi, açık-kapalı yüzme havuzları ve spor merkezlerinin yanı sıra ailelere özel havuzlar ve sosyal alanlar geniş tutuldu. Başka bir önemli ayrıntı ise projenin Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden esinlenerek sarayları andıran görkemli duruşu Yalova Thermal Palace, misafirlerini saray konforunda ağırlayacak dedi ve ekledi ; Türkiye’deki en iyi termal sulardan birine sahip olan Yalova’nın böyle bir yatırıma ihtiyacı vardı. Otelcilikteki tecrübemizi sayısız rahatsızlığa iyi gelen şifalı sularla birleştirerek ortaya farklı ihtiyaçlara hitap eden Yalova Termal Palace projesine imza attık. Böylesine önemli bir yatırım tüm yatırımcıların dikkatini çeker. Araplar devre mülk satışına yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu ilgi bizi yeni yatırımlar için cesaretlendiriyor” dedi.

Proje Bilgisi: Yalova Thermal Palace