Yalovahayat

Meteor İnşaat tarafından 2 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Yalovahayat isminden de anlaşılacağı üzere Yalova’da yer alıyor

Yalovahayat

Yalovahayat 2+1, 3+1 ve 4+1daire tiplerinden meydana geliyor. 2 bin metrekare alan üzerinde yer alan Yalovahayat’ta 72 adet konut bulunuyor. Yalovahayat 4 blok olarak tasarlanıyor. 3 katlı ve teraslı bir şekilde inşa edilen Yalovahayat daire büyüklükleri 150 metrekare ile 152 metrekare arasında değişiyor.

Yalovahayat Meteor İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Yalovahayat Kipa AVM’ye 250 metrelik uzaklıkta yer alıyor. Yalovahayat aidat bedeli olarak 75 lira ile 175 lira arasında değişen rakamlar veriliyor. Satışların büyük çoğunluğu tamamlanan Yalovahayat fiyatları 350 bin TL’den başlıyor. Yalovahayat ödeme planı kapsamında ise 60 aya varan faizsiz ödeme seçenekleri bulunuyor.

Yalovahayat Projesi Özellikleri
– Çocuk oyun alanları
– Fitness merkezi
– Kameralı güvenlik
– Kapalı otopark
– Sauna
– Asansör
– Hidrofor
– Su Deposu
– Ankastre beyaz eşya
– Balkon
– Isı pay ölçer
– Merkezi ısıtma
– Yerden ısıtma
– Deprem yönetmeliğine uygun
– Yalıtım yönetmeliğine uygun
– Yapı denetimi yapılmış
– Zemin etüdü yapılmış

Yalovahayat nerede?
Meteor İnşaat tarafından 2 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Yalovahayat isminden de anlaşılacağı üzere Yalova’da yer alıyor. Yalovahayat Kipa AVM’ye 250 metrelik uzaklıkta hayata geçiriliyor. Yalovahayat Termal Yolu Emir Bayırı Mevkiinde konumlandırılıyor.

Yalovahayat adres bilgileri: Termal Yolu Emir Bayırı Mevkii TİGEM Karşısı Merkez/Yalova

Yalovahayat iletişim bilgileri
Telefon : 0541 767 66 20
Web : www.meteorinsaat.com
E-mail : info@meteorinsaat.com

 

Firma Bilgisi: Meteor Inşaat
Proje Bilgisi: Yalova Hayat