Yangın güvenliğinde ACO desteği

Su yönetimi ve drenaj alanında faaliyet gösteren ACO, 'Passavant Serisi' zemin süzgeçleri ile yangın riskini en aza indiriyor

Yangın güvenliğinde ACO desteği

Su yönetimi ve drenaj alanında faaliyet gösteren ACO, geliştirdiği zemin süzgeçleri ile yangın riskini minimum düzeye indiriyor. 'Passavant Serisi' yapılardaki yangınlara karşı drenaj sistemlerinin daha dayanıklılığını ve zehirli duman oluşumunu engelliyor.

Katlar arası geçişi engelleyen sistem
ACO'nun 'Passavant Serisi', katlar arası duman geçişini engelleyen süzgeçler ile felaketlerin ve oluşabilecek can kayıplarının önlenmesine büyük katkı sağlıyor. Ayrıca, güvenli ve yüksek kapasitede drenaj imkanı sağlayan ACO 'Spin Serisi' çatı süzgeçleri de; yağmur suyu drenajında yangına karşı dayanıklı paslanmaz çelik süzgeç ve boru sistemi sayesinde emniyet sağlıyor.

ACO hakkında
Josef-Severin Ahlmann tarafından 1946'da kurulan ACO, Su Yönetimi Sistemleri konusunda tüm dünyada önemli bir pazar payına sahip. Olimpiyatlar, Formula 1 gibi önemli organizasyonlar ve dünyanın dört bir yanında havalimanları için ekspertiz çalışmaları yürüten firma 40 ülkede (Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya) 3.800'den fazla çalışanı ve 12 ülkedeki 31 üretim tesisiyle faaliyet gösteriyor.