YAPAŞ, Yapı Fuarı'nda

Digicom Grup Markalarından Yapaş, katıldığı 38. Yapı Fuarı'nda, kendi üretimi olan MİKROFİBER RULO grubunu tanıttı

YAPAŞ, Yapı Fuarı'nda

Digicom Grup Şirketleri, bu yılki Yapı Fuarına YAPAŞ markasıyla katıldı. Digicom Grup Şirketlerinden biri olan Yapaş; 3600 metrekarelik kapalı alanında son teknolojiyi bünyesinde barındıran makine parkuru ile boya uygulama gereçleri, inşaat malzemeleri, temizlik ve badana fırçaları, boya rulosu, boya fırçası vb. ürünler yer aldı.

Yapaş, Mikrofiber Rulo Grubu'nu tanıttı
Bu yılki Yapı Fuarında YAPAŞ; Türkiye ve dünyada ilk olan ve tamamen kendi üretimi olan MİKROFİBER RULO grubunu tanıttı. Sektörde yeniliklere öncü olan Yapaş, kendisi hızla büyürken bulunduğu sektörü de büyütmeyi hedefliyor. 

Hedef: “İhracat rakamlarını ikiye katlamak”
Digicom çatısı altındaki her firma gibi Yapaş'ın da bu sene ihracat hedeflerinde oldukça iddialı olduğunu belirten Digicom Grup İhracat Direktörü Muhammed Fatih Sancar: 

"İhracat olmadan sürekli büyümenin imkansız... Hali hazırda Kıbrıs, Gürcistan, Azerbaycan, Maldivler, İsrail, Filistin, Irak, İran, Kosova, Bosna, Rusya  gibi ülkelere sürekli ihracat yapıyoruz ve 2015 yılında Yapaş için hedeflenen ülkelerin varolan rakamları ikiye katlamayı hedefliyoruz" dedi.