Yapı Fuarı Ankara kapılarını açtı

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 23 Ekim’de kapılarını açtı

Yapı Fuarı Ankara kapılarını açtı

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 23 Ekim’de Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda başladı. Fuar 26 Ekim Pazar akşamına kadar sürecek.
Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 200’ü aşkın katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi ve 30.000 ziyaretçisiyle 27 yıldır bölgesinin lideri olmaya devam ediyor. 1988 yılından bu yana düzenlenen ve bölgenin en büyük ticaret platformlarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara başkent başta olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile yatırımcıları sektör profesyonelleriyle iletişime geçirerek, yeni iş ve yatırım olanakları yaratacak fırsatlar sunuyor.

YEM Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild sektörün en büyük buluşma platformu. Yapı Fuarları – Turkeybuild Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteâhhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

Detaylı Bilgi ve Online Davetiye için:
www.yapifuari.com.tr