Yapı Fuarı İzmir için geri sayım

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, 6-9 Kasım tarihlerinde 20. kez ziyaretçileri ile buluşacak.

Yapı Fuarı İzmir için geri sayım

Bölgesinin en büyük yapı fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 6 – 9 Kasım tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda sektördeki en son yenilik ve teknolojileri sergileyecek.
Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, geçtiğimiz yıllarda yüzde 30 büyüyerek, 19 bin 500 metrekareye ulaşan sergileme alanı ile bu yıl da Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması olmaya devam edecek. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında 2. büyük sektör buluşması olma özelliğini taşıyan fuar, bölge profesyonellerini bir araya getirilmesine 20. kez ev sahipliği yapacak.
350’yi aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini yaklaşık 30 bin ziyaretçiyle buluşturan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracak. Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türk yapı malzemeleri sektörü için büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de bir araya gelecek. Ege Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de en yeni teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergilenerek yeni iş bağlantıları için fırsatlar gündeme gelecek.
Yapı Fuarları – Turkeybuild, her yıl istikrarlı biçimde büyüyor ve yapı sektörü profesyonellerine sağladığı faydayı sürekli arttırarak yapı sektörünün tüm aktörleri tarafından yakından takip ediliyor. Yapı Fuarları – Turkeybuild, ulusal veya global firmaların yanısıra mesleki platformları, STK’ları, resmi veya yerel yönetim temsilcilerini, akademisyenleri hatta öğrencileri bir araya getirerek, sektöre değer katanların yanında yerini alıyor.