Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul yarın başlıyor

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen yapı sektörünün en büyük buluşması 36. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul yarın kapılarını açıyor

Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul yarın başlıyor

23 Nisan 2013 / emlakwebtv
Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen Türk yapı sektörü ve bölgenin en büyük buluşması Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 24 Nisan 2013, Çarşamba, Saat 11.00'de Tüyap – Büyükçekmece'de açılıyor.

36. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul , Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Azerbaycan Cumhuriyeti İstanbul Konsolosu Kenan Murtuzov, konuk ülkelerin devlet temsilcileri ve ticari heyet başkanları ile yapı sektörü liderlerinin katılımıyla gerçekleşecek.

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından düzenlenen 36. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, 81 bin metrekarelik 12 salon ve açık alanında, bin 150 katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini 110 bini aşkın ziyaretçi ile buluşturacak.

36. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2013'te Konuk Ülke Azerbaycan
YAPI FUARI - TURKEYBUILD İSTANBUL, bu yıl Konuk Ülke Azerbaycan Projesi ile yüzünü bölgenin parlayan ekonomilerinden ve inşaat sektörü için güçlü bir potansiyel sunan Azerbaycan'a dönüyor. "Konuk Ülke Azerbaycan Projesi" kapsamında fuar öncesinde ve sırasında düzenlenecek etkinliklerle olası işbirlikleri ve ticari ilişkiler için iki ülkenin sunduğu fırsatlar değerlendirilecek. Türk yapı malzemesi üreticisi için Azerbaycan’daki iş ve yatırım fırsatları gündeme taşınacak.
YAPI FUARI - TURKEYBUILD İSTANBUL kapsamında düzenlenen Konuk Ülke projeleri ülke odaklı yeni işbirlikleri ve etkin stratejilerin oluşturulmasına, böylelikle Türkiye yapı sektörünün uluslararası alandaki etkinliğinin artırılmasına destek olmayı amaçlıyor.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1991 yılından bu yana düzenlenen ve Türk yapı sektörünün yılın en iyi malzemesini belirleyen "Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü" Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul açılış töreninde sahiplerini bulacak.

Yapı Fuarı-Turkeybuild geleneksel "Altın Mıknatıs" stand tasarım  ödülleri de fuar sırasında sahiplerini bulacak.


Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul Açılış Programı;

Tarih              : 24 Nisan 2013, Çarşamba

Yer                 : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece, İstanbul /Batı 1 Girişi

Saat                :  11.00 – 11.25             Açılış Konuşmaları

                          11.25 – 11.35            Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü 2013” Ödül Töreni

                          11.40                        Kurdela Kesimi

                          11.40 – 12.30            Fuar Alanı Ziyareti