Yapı Fuarı-Turkeybuild sanal ortamda

Bu yıl 37'incisi düzenlenen Yapı Fuarı-Turkeybuild Sanal ortamda tekrarlanıyor. 106 binin üzerinde ziyaretçisiyle dünyanın beş büyük yapı fuarından birisi olma özelliğini taşıyan etkinlik, yıl boyunca ziyarete açık olacak

Yapı Fuarı-Turkeybuild sanal ortamda


YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen ve 37 yıldır yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sanal bir uygulama ile internette 24 saat ziyarete açıldı. “Sanal Yapı Fuarı - Turkeybuild” uygulaması, bu yıl fuarı yerinde ziyaret etme imkânı bulamayanlara, tamamını gezmek için vakti yetmeyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 

YEM Fuarcılık tarafından geçen yıl hizmete alınan ve Türkiye’de bir ilk olan bu uygulama ile kullanıcılar, Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde sanal ortamda fuarı ziyaret edip bilgi alabiliyorlar. İçeriğiyle de fark yaratan sanal fuar uygulamasında dünyadaki benzer uygulamalardan farklı olarak; Yapı Fuarı – Turkeybuild markasının yapı sektörünün tek ve en zengin ürün kataloğu olan Yapı Kataloğu ile yaptığı işbirliği ve entegrasyonla kullanıcılar, bilgi almak istedikleri firmaların marka ve ürünleri hakkında her türlü detaylı bilgi alma fırsatı yakalıyor.

“Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild” uygulaması ile YEM Fuarcılık, zaman sınırlamasını ortadan kaldırıp fuarı tüm yıl boyunca ziyarete açarak, katılımcı firmalarına ve ziyaretçisine sağladığı hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. Bu hizmetle ziyaretçilerin, fuarda yer alan katılımcı firmaların ürün ve malzemeye ulaşımı daha da kolay.

yapifuari.com.tr’ye giren herkes uygulama ile yıl boyunca, Yapı Fuarı – Tukeybuild İstanbul yerleşim planı üzerinde firma ve ürün araması yaparak, ilgilendikleri firmanın standının fuar içerisindeki konumunu, stand fotoğrafını, iletişim bilgilerini ve ürün detaylarını görebiliyor. Ziyaretçi, ürünler ile ilgili detaylı bilgilere tıkladığında Yapı Kataloğu sayfasına yönlendiriliyor. Böylece ürünle ilgili uygulamalarından tutun da fotoğraflarına kadar detaylı her şeyi yapikatalogu.com’da görmesi mümkün oluyor. Sanal fuar uygulamasında kullanıcılar, istedikleri firma ya da ürünlerden oluşan kısa listeler de oluşturabiliyor.

Sanal Yapı Fuarı – Turkeybuild’e www.yapifuari.com.tr ve www.turkeybuild.com.tr sitelerinden ya dahttp://www.yapifuari.com.tr/sanalyapifuari linkinden ulaşmak mümkün.