Yapı Fuarı'na Şişecam Düzcam damgası

Bu yıl 39.'su gerçekleştirilen Yapı Fuarı Turkeybuild'e katılan Şişecam Duzcam, çok sayıda yeni ürününü ziyaretçilerle paylaştı

Yapı Fuarı'na Şişecam Düzcam damgası

39. Yapı Fuarı-TurkeyBuild İstanbul'a katılan Şişecam Düzcam, etkinlik süresince çok sayıda yeni ürününü ziyaretçilerle buluşturdu. 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü'nde gerçekleşen etkinlikte Şişecam Düzcam, ünlü tasarımcı Tamer Nakışçı'nın Design Harbour sergisindeki deneyimlerini de video aracılığıyla katılımcılarla paylaştı.

Şişecam yeni ürünlerini sergiledi
Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Şişecam Düzcam, yeni ürünlerini 39. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2016'da sergiledi. Fuar süresindce firma, dekorasyon, cephe camları, emniyet, güvenlik ve gürültü kontrolü alanlarında geliştirdiği ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu. 

Yapı Fuarı'na Şişecam Düzcam damgası

Fuar kapsamında salon 7'de özel olarak dekorasyonu gerçekleştirilen 190 metrekarelik stantta, ürün tanıtımlarının yanında ürünlerin test edilmesine olanak tanıyan etkinliklere de imza atan Şişecam Düzcam, Şişecam Akustik Lamine Cam Test Düzeneği’, ‘Şişecam Lamine Cam demosu’, Şişecam Ultra Clear Lamine Cam vitrin uygulamasıyla’ ürünlerin son kullanıcıya nasıl ulaştığı hakkında katılımcılara bilgi verdi. Diğer taraftan Isıcam S ve Isıcam K test düzenekleri ile de ürünün güneş kontrol etkisini deneyimleme şansı sunuldu. 

Firma, ünlü tasarımcı Tamer Nakışçı'nın, Şişecam Düzcam ürünlerini kullanarak tasarladığı Mirage adlı enstalasyonunun sergilendiği Design Harbour Sergisi de video aracılığıyla ziyaretçilerle paylaşıldı.