Yapı Fuarı'nda Akçansa'ya büyük ilgi

Akçansa, bu yıl 39.'su düzenlenen Yapı Fuarı'nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü

Yapı Fuarı'nda Akçansa'ya büyük ilgi

Türkiye'nin önde gelen yapı malzemeleri firmalarından Akçansa, bu yıl 39. kez düzenlenen Yapı Fuarı'nda teknolojik sunumuyla ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Akçansa tarafından hayata geçirilen projelere uyarlanan MineCraft oyunu ve sanal gerçeklik projeleri ile dikkat çeken standda ziyaretçilere, sanal gerçeklik gözlüğü ile 3. Köprüyü yürüyerek geçme olanağı tanındı.

Akçansa'dan teknolojik stant
39. Yapı Fuarı'na farklı bir konsept içeren standıyla hazırlanan Arçansa, Minecraft'a Betonsa'nın referans projelerini inşa etti. 240 saat içinde 42 milyon tuğlanın kullanıldığı oyuna büyük ilgi gösterildi. Diğer taraftan fuarın ilk gününde standı ziyaret eden 500'ün üzerinde kişi sanal gerçeklik gözlüğü ile 3. Köprü'yü yürüyerek geçme şansı buldu. 

Herkes için fark yaratan çalışmalar
Fuar ve Akçansa standına gösterilen ilgiyi değerlendiren Akçansa Genel Müdürü Umut Zenar, Akçansa'nın Türkiye'nin lider yapı malzemeleri markası oluduğunu söyledi. Bu liderliğin tek başına rakamlardan kaynaklanmadığını da vurgulayan Zenar:

"Öncü, yeniliklere değer veren bir şirket olarak, müşterilerimizin yenilikçi taleplerini karşılayacak ürün ve çözümler geliştiriyoruz. Herkes için fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz“ ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: akçansa