Yapı Kataloğu 13 Kasım'da çıkıyor

Yapı Kataloğu'nun dijital platformu yapikatalogu.com'un yeni tasarımını, 13 Kasım Perşembe günü kullanıcılara tanıtacak

Yapı Kataloğu 13 Kasım'da çıkıyor

41 yıldır yapı malzeme sektöründeki ürün ve yeniliklere en hızlı şekilde ulaşmak isteyen profesyonellerin vazgeçilmez başvuru kaynağı olan Yapı Kataloğu, yenilenen tasarımı ile kullanıcılarına birçok kolaylığı bir arada sunuyor.

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), 41 yıldır yapı malzeme sektörünün en büyük başvuru kaynağı olan Yapı Kataloğu'nun dijital platformu yapikatalogu.com'un yeni tasarımını, 13 Kasım Perşembe günü kullanıcılara tanıtacak. yapikatalogu.com’da geliştirilen yenilikler, kullanıcılara ve üreticilere sağlanan kolaylıkların anlatılacağı lansman canlı müzik performansı ile devam edecek.
Yenilenen yüzüyle yapikatalogu.com malzemeye ulaşmak isteyen herkesi bir araya getiriyor. Binlerce marka ve ürünün yer aldığı Yapı Kataloğu; her geçen gün artan kullanıcı sayısı, yenilenen tasarımı, kullanıcı dostu arayüzü, geliştirdiği akıllı arama motoru ile kullanıcı ve firma memnuniyetinde en üst seviyeyi hedefliyor.

Malzemeye ulaşmak isteyen sektör profesyonelleri ile malzemelerini tanıtmak isteyen üreticilerin bir arada bulunduğu Yapı Kataloğu, 4 farklı platformla kullanıcılarına teknolojinin getirdiği tüm imkanları sunuyor. Basılı katalog, e-katalog, yapikatalogu.com ve mobil platformları sayesinde malzemeye ulaşmak isteyen herkes, segmente edilmiş bilgiye ve aradığı malzemeye kolaylıkla ulaşabiliyor.

yapikatalogu.com'un yenilenen yüzünde ayrıca birçok ek bilgiye de yer verildi:

- Malzemeye hızlıca ulaşılmasını ve teklif alınmasını sağlayan Bayi Modülü'nün harita entegrasonu ile fabrikaların tüm satış noktalarına erişim fırsatı,
-Sektörel Fuarlar bölümü ile yapı sektörünün her alanında düzenlenen fuarların bilgisine tek bir sayfadan hızlı erişim,
- Malzemelerin nasıl uygulandığının ve teknik özelliklerinin anlatıldığı, kategori bazında filtrelenebilen Malzeme Uygulama Videoları,
- Sürdürülebilir ve çevreci ürünlere direkt ulaşım sağlayan Yeşil Ürünler bölümü ve diğer yenilikleriyle yapikatalogu.com, yapı sektörüne hizmet veren paydaşların aradıkları bilgiye tek bir rehber üzerinden ulaşmasını sağlayacak.