Yapı malzemelerinin büyük buluşması

Dökme Malzeme Yönetim Derneği tarafından organize edilen Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu yarın başlıyor

Yapı malzemelerinin büyük buluşması

Dökme Malzeme Yönetimi Derneği tarafından organize edilen Yığın Malzeme Taşıma ve Depolama Forumu 2-3 Haziran tarihleri arasında yapılacak. WOW Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan etkinlik, yığın malzeme sektöründe faaliyetlerini sürdüren Avrupa, Uzak Doğu ve Türkiyeli şirketleri aynı çatı altında buluşturacak.

Sanayinin can damarı: Yığım Malzeme
Sanayinin can damarı olarak tanımlanan yığın malzeme sektöründe taşımacılık ve depolama teknolojisi alanında maliyet düşürücü tedbirlerin yanı sıra son yenilikler hakkında da bilgi verilecek forumda, maden ocakları, çimento, şeker, kağıt, enerji santralleri ve demir çelik sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar fikir alışverişinde bulunacak. 

Kritik görüşmeler
Etkinlik kapsamında özel olarak tasarlanan "Bulk Locası'nda" da yapılması planlanan ikili iş görüşmeleri ile fabrika yetkilileri ve tedarikçi firmalar arasında önemli iş bağlantılarının kurulması bekleniyor.  Diğer taraftan Martin Engineering Foundations tarafından verilecek eğitim programıyla da  maliyet düşürücü ipuçları katılımcılarla paylaşılacak. Ayrıca Martin Engineering Uluslararası İş Geliştirme Müdürü Michael Max Tenzer ve Avrupa İş Geliştirme Sorumlusu Uwe Schneider tarafından verilecek eğitimlere katılanlar sertifika kazanmaya da hak kazanacak.