Yapı Yatırım Seyri Adalar Maltepe'de!

Yapı Yatırım Seyri Adalar Maltepe'de 24 bin 280 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Yapı Yatırım Seyri Adalar Maltepe'de!

Yapı Yatırım Seyri Adalar Maltepe’de 24 bin 280 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Yapı Yatırım Seyri Adalar 120 adet daireden meydana geliyor. Yapı Yatırım Seyri Adalar’ın 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 2+1, 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Yapı Yatırım Seyri Adalar satılık daire büyüklükleri şöyle:

2+1 daireler brüt 120 metrekare ile 122 metrekare, net 91 metrekare ile 92 metrekare, 3+1 daireler brüt 138 metrekare ile 166 metrekare, net 104 metrekare ile 124 metrekare.

Yapı Yatırım Seyri Adalar özellikleri
Yapı Yatırım Seyri Adalar konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Yapı Yatırım Seyri Adalar satılık daire sahipleri spor salonları, kapalı otopark, sauna, teras cafe, fitness salonu ve çocuk oyun alanı gibi imkanları kullanabiliyor. Bunların dışında Yapı Yatırım Seyri Adalar’da basketbol sahası, su deposu, hidrofor, asansör, merkezi udu sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri bulunuyor.

Yapı Yatırım Seyri Adalar nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Yapı Yatırım tarafından hayata geçirilen Seyri Adalar Maltepe'de yer alıyor. Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta bulunan Seyri Adalar projesi Maltepe Park AVM ve Maltepe Üniversitesi'ne de yakın konumda bulunuyor.

Yapı Yatırım Seyri Adalar adres bilgileri: Bağdat Caddesi Yılmaz Sokak. No:2 Maltepe İstanbul

Yapı Yatırım Seyri Adalar iletişim bilgileri
Telefon: 0216 366 66 70
Web adresi: www.seyr-iadalar.com

Firma Bilgisi: Yapı Yatırım
Proje Bilgisi: Seyri Adalar