Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi teslim tarihi

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi teslim tarihi

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi 120 adet daireden meydana geliyor. 24 bin 280 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi satılık daire büyüklükleri 122 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor.

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi teslim tarihi
Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi özellikleri
24 katlı tek kule halinde yükselen Seyri Adalar satılık daire büyüklükleri de şöyle: 2+1 daireler brüt 120 ila 122 metrekare, net 91 ila 92 metrekare, 3+1 daireler brüt 138 ila 166 metrekare, net 104 ila 124 metrekare.

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi satılık daire sahiplerine spor salonları, kapalı otopark, sauna, teras cafe, fitness salonu ve çocuk oyun alanı gibi imkanlar sunuyor. Bunların dışında Seyri Adalar Maltepe Evleri’nde basketbol sahası, su deposu, hidrofor, asansör, merkezi udu sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri bulunuyor.

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi nerede?
Seyri Adalar nerede? İstanbul Anadolu Yakasında Yapı Yatırım tarafından hayata geçirilen Seyri Adalar Maltepe'de yer alıyor. Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta bulunan Seyri Adalar projesi Maltepe Park AVM ve Maltepe Üniversitesi'ne de yakın konumda bulunuyor.

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi adres bilgileri: Bağdat Caddesi Yılmaz Sokak. No:2 Maltepe İstanbul

Yapı Yatırım Seyri Adalar projesi iletişim bilgileri
Telefon: 0216 366 66 70
Web adresi: www.seyr-iadalar.com

Firma Bilgisi: Yapı Yatırım
Proje Bilgisi: Seyri Adalar