Yapısal çelik sektörünün dev buluşması

Yapısal çelik sektörünün en büyük buluşması 18 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleşiyor

Yapısal çelik sektörünün dev buluşması

İstanbul Marriott Hotel Asia'da düzenlenen 15. Yapısal Çelik Günü'ne 600'e yakın sektör temsilcisinin katılması bekleniyor. Açılış konuşmasını TUCSA ve aynı zamanda ECCS Başkanı da olan Prof. Dr. Nesrin Yardımcı'nın etkinlikte, sektörün geldiği nokta ve sorunları masaya yatırılacak.

Yapısal çelik sektörü 18 Aralık'ta buluşuyor
15. Yapısal Çelik Günü, 18 Aralık Perşembe günü İstanbul Marriott Hotel Asia'da düzenleniyor. Yapısal çelik sektörünün temsilcilerini bir araya getirecek olan güne 600'e yakın kişinin katılması bekleniyor. 15. Yapısal Çelik Günü'nün açılış konuşmasını Türk Yapısal Çelik Derneği'nin (TUCSA) yanı sıra Avrupa Yapısal Çelik Birliği'nin (European Convention for Constructional Steelwork- ECCS) de Başkanı olan Prof. Dr. Nesrin Yardımcı yapacak. Bu özel günde, TUCSA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yener Gür'eş de 60. Yılında ECCS'i anlatacak.

Kalite konusu tartışılacak
15. Yapısal Çelik Günü'nde düzenlenen panelde ise sektörde çok konuşulan kalite konusu masaya yatırılırken, "Çelik Yapılarda Kalite Ama Nasıl? sorusuna cevap aranacak. Moderatörlüğünü Uygunluk Değerlendirme Derneği'nden Ayfer Adıgüzel'in yapacağı panelde Sabri Paşayiğit Tasarım Ofisi'nden Sabri Paşayiğit, Teknik Proje'den Ahmet Topbaş, Atak Mühendislik'ten Halit Levent Akbaş ve Szutest'ten Mehmet Işıklar görüşlerini açıklayacak.

Başarılı çelik yapılar anlatılacak15. Yapısal Çelik Günü'nde büyük beğeni toplayan çelik yapılardan da örnekler verilecek. Futbol topu şeklinde tasarlanan ve yerden ısıtmalı olarak inşa edilen Konya Stadyumu, Cihangir'de çok dar bir alanda çelik strüktürle inşa edilen ve büyük ilgi gören Noxx Apartmanı mimarları tarafından anlatılacak. Yapısal çelik sektörünün tüm oyuncularını buluşturan bu özel günde 2014 Sektör Ödülleri'de törenle sahiplerini bulacak. Ayrıca etkinlik boyunca 25'e yakin sektör kuruluşu salon fuayesinde katılımcılarla deneyimlerini paylaşacak.