Yasa Kule

Yasa Kule Kartal'da yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor

Yasa Kule

Yasa Kule Türev Yapı tarafından inşa ediliyor. Yasa Kule homes ofis daire tiplerinden meydana geliyor. Yasa Kule’de 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerine yer veriyor. Yasa Kule satılık daire büyüklükleri 80 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor.  15 katlı bir şekilde inşa edilen Yasa Kule konut sahiplerine; danışma hizmetleri, restoran, cafe, otopark, fitness salonu ve güvenlik olanakları gibi hizmetler sunuyor.

59 adet home ofisin bulunduğu  Yasa Kule  2 bin 183 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Yasa Kule, Maltepe Carrefour'a 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika mesafede konumlanlıyor. Kartal’da yer alan Yasa Kule Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yakınında Kayakent Sokak üzerinde yükseliyor.

Yasa Kule satılık daire fiyatları geçtiğimiz yıllarda metrekaresi 4 bin 500 TL’den alıcı buluyordu. Yasa Kule ödeme planı kapsamında ise, konutun belli bir kısmı için peşinat alınırken kalanı için de banka kredisi imkanı yer alıyor.

Yasa Kule adres bilgileri: Meşeli Ayazma Caddesi Çelebi İş Merkezi A Blok Daire: 6 Çavuşoğlu Mahallesi İSTANBUL / KARTAL

Yasa Kule iletişim bilgileri
0 216 488 79 41

Firma Bilgisi: Türev Yapı
Proje Bilgisi: Yasa Kule