Yaşam Plus 350 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Diztaş İnşaat imzası ile yükselen Yaşam Plus 350 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor

Yaşam Plus 350 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Diztaş İnşaat imzası ile yükselen Yaşam Plus 350 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Yaşam Plus Bağcılar projesinde 100 adet daire bulunuyor. Yaşam Plus Bağcılar satılık büyüklükleri ise 132 metrekareden başlıyor. 

Yaşam Plus Bağcılar fiyatları 350 bin lira ile 780 bin lira arasında değişiyor. Projede yüzde 25 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit aynı zamanda da banka kredisi kullanılabiliyor. Projenin detayları için satış ofisini arayabilirsiniz. 

İstanbul Bağcılar'da yer alan Yaşam Plus, metroya yürüyüş mesafesinde. Yaşam Plus Bağcılar 6 katlı 3 blok ve 13 katlı tek bloktan meydana geliyor. Yaşam Plus Bağcılar'da dairelerin yanı sıra 17 adet ticari ünite de bulunuyor. 

Ekim 2016'da teslim edilmesi planlanan Yaşam Plus Bağcılar mimarisi ve çizgileri ile dikkat çekiyor. Merkezi konumu ile de ilgi gören Yaşam Plus projesinde fitness, kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve güvenlik bulunuyor. Projede aynı zamanda daireler ankastre beyaz eşyalı teslim ediliyor. Zemin etüdü yapılmış olan Yaşam Plus Bağcılar projesi deprem yönetmeliğine uygun olarak yükseliyor. 

Yaşam Plus Bağcılar adres bilgisi : Yeni Mahalle İnönü Caddesi Aktaş Sokak Bağcılar - İstanbul 

Yaşam Plus Bağcılar iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 75 70
Web adresi : yasamplus.com
E-posta adresi : info@yasamplus.com

Firma Bilgisi: Diztaş Inşaat
Proje Bilgisi: Yaşam Plus Bağcılar