Yaşam Plus Bağcılar’da yüzde 10 indirim fırsatı

Teslimleri Nisan 2016’da başlayacak olan Yaşam Plus Bağcılar’da peşin ya da banka kredili alımlarda yüzde 10 oranında indirim yapılıyor

Yaşam Plus Bağcılar’da yüzde 10 indirim fırsatı

2016 yılının Nisan ayında tamamlanması ve teslimlerinin yapılması beklenen Yaşam Plus Bağcılar, Diztaş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan proje, 100 adet daire ile 17 adet ticari birimden meydana geliyor.

Yaklaşık 7 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Yaşam Plus Bağcılar’ın toplam inşaat alanına 24 bin 979 bin metrekare ve yeşil alanına ise 2 bin 400 metrekarelik bölüm ayrılıyor. Proje, 13 katlı bir blok ve 6 katlı üç blok halinde yükseliyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Yaşam Plus Bağcılar’da dairelerin büyüklüğü 133 metrekare ila 276 metrekare arasında değişiyor. Ayrıca örnek dairesi hazır durumda olan projede 130 araç kapasiteli otopark alanına da yer veriliyor.

Yaşam Plus Bağcılar’ın kampanya dahilindeki özel ödeme planına göre; tutar üzerinden yüzde 10 oranında indirim yapılıyor, yüzde 25 oranında peşinat veriliyor. Geriye kalan yüzde 75’lik tutar 12 ay vade farksız taksitler halinde ödeniyor. Ayrıca projeden tamamı peşin ödeme ile de daire satın alınabiliyor.

Bağcılar Yenimahalle’de yer alan Yaşam Plus; Yenimahalle Metro İstasyonu’na 200 metre, 212 AVM’ye 2 kilometre, Medicine Hospital’a 1 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 6 kilometre, Ateştuğla Otobüs Durağı’na 50 metre, Mall of İstanbul AVM’ye 3 kilometre, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 kilometre, Bağcılar Belediyesi’ne 1 kilometre, Bağcılar Kaymakamlığı’na 2 kilometre, Mahmutbey Gişeler’e 4 kilometre ve Bakırköy Adliyesi’ne 7 kilometre mesafede.

Firma Bilgisi: Diztaş Inşaat
Proje Bilgisi: Yaşam Plus Bağcılar