Yaşam sırası Avrupa Konutları 3’te

Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde teslimler 6 ay erken yapıldı, projede yaşam başladı

21 Eylül 2012 / emlakwebtv
Artaş İnşaat’ın Atakent’te inşa ettiği Avrupa Konutları Atakent 3’te yaşam 6 ay erken başladı. 193.500 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Avrupa Konutları Atakent 3 projesinde daire sahiplerinin büyük kısmı evlerini teslim aldı. Projenin bitişiğinde inşa edilen TOKİ Avrupa Konutları İlkokulu ve Ortaokulu da yeni eğitim – öğretim döneminde hizmete girdi.

165 bin metrekarenin peyzaja ayrıldığı projede Taksim Meydanı büyüklüğündeki site meydanı, merkezde konumlandırılan tarihi Kayseri Saat Kulesi’nin bir benzeri ve göl kafe bulunuyor. Ayrıca 17 bin metrekaresi sadece suya ayrılan Avrupa Konutları Atakent 3’te, su yolları, şelaleler ve yürüyüş parkurları ile site sakinlerine keyifli yaşam alanları sunuluyor. Ayrıca projenin yanı başında yer alan 43 bin metrekare büyüklüğündeki koru da projeye değer kazandırıyor.

2 bin 300 dairenin yer aldığı Avrupa Konutları Atakent 3’te, profesyonel spor kulübü, yüzme havuzları, spor sahaları, oyun alanları, göl restoran/kafe ve site meydanı bulunuyor. Spor tesisleri arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası, squash, aerobik ve pilates salonları yer alıyor.

Büyük kısmının sahiplerini bulduğu projede, hemen teslim olarak satışa sunulan son daireler de hızla sahiplerini buluyor. Avrupa Konutları Atakent 3’te her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan daire tipleri arasında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri yer alıyor. Site içine bakan 4+1 dairelerin de satışta olduğu projede, 60 aya kadar %0,92, 120 aya kadar ise %0,94 faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Proje Bilgisi: Avrupa Konutları