Yaşamın merkezindeki proje: Selenium Retro

Aşçıoğlu imzasıyla Ataköy'de yükselen Selenium Retro projesi, alışverişten sağlığa, eğitimden ulaşıma kadar sosyal yaşamın en önemli merkezlerine yakın konumuyla dikkat çekiyor.

Aşçıoğlu tarafından inşa edilen Selenium Retro projesi, ulaşım, sağlık, eğitim ve alışveriş gibi sosyal yaşam için büyük önem taşıyan merkezlerin yanı başında inşa ediliyor. Ataköy'de 100 milyon dolar yatırım bedeliyle yükselen Selenium Retro, genişlikleri 86-97 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipindeki dairelerden meydana geliyor.

Sosyal yaşamın merkezindeki proje: Selenium Retro
D-100 karayolunun yanı başında yer alan, metrobus ve metro gibi toplu ulaşım aksına kolaylıkla erişim mesafesinde bulunan Selenium Retro, ofis ve konut birimleriyle büyük ilgi görüyor. Aşçıoğlu'nun bölgenin yatırım ve oturum kriterlerinin analizinden hareketle hayata geçirdiği ikinci Ataköy projesi olan Selenium Retro, sıra dışı mimarı anlayışıyla daha fazla ışık ve daha fazla mekan ihtiyacına da yanıt veriyor. Proje cumba ve balkonların yer aldığı konsept mimarisiyle dikkat çekiyor. 

Selenium Retro'nun yatay bölümü 1.000 metrekarelik kapalı bir sosyal tesis alanını da içerecek. Kapalı yüzme havuzu ve sağlık merkezi gibi tesislere yer verilen bu sosyal tesis alanı ayrıca fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları ve çocuk oyun alanlarını da içerecek. Projede ayrıca, 1000 metrekarelik bir açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, cafe & bistro mekânları bulunacak. 

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu
Proje Bilgisi: Selenium Retro