Yaşayan İstanbul maketi CNR Emlak Fuarı'nda

İstanbul Ticaret Odası tarafından hazırlanan "Yaşayan İstanbul Maketi" 4-8 Kasım tarihleri arasında başlayacak olan CNR Emlak Fuarı'nda yeniden ziyaretçilerle buluşacak.

Yaşayan İstanbul maketi CNR Emlak Fuarı'nda

Türkiye'nin en önemli gayrimenkul buluşmalarından biri olan CNR Emlak Fuarı, yarın start alıyor. Konut sektörünün önde gelen aktörlerinin buluşmasına sahne olacak olan "CNR Emlak 2-15 Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı" 8 Kasım'a kadar devam edecek.

Yaşayan İstanbul Maketi CNR Emlak Fuarı'nda
200'ün üzerinde projenin CNR Expo Yeşilköy'de sergilenmesini sağlayacak olan etkinlikte İstanbul Ticaret Odası tarafından hazırlanan Yaşayan İstanbul Maketi de sergilenecek. Daha önce uluslararası gayrimenkul fuarlarında sergilenen maket, bu CNR Emlak Fuarı'nda ve ilk kez İstanbullularla ve dünyanın değişik ülkelerinden gelen ziyaretçilerle buluşacak. İstanbul'un 24 saatinin yansıtalacağı fuara büyük bir ilgi bekleniyor.

Yaşayan İstanbul maketi CNR Emlak Fuarı'nda

Doğal taş fuarı da CNR Expo'da
CNR Emlak Fuarı ile eş zamanlı olarak CNR Expo'da Natural Stone-12. Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı da start alacak. Organizasyonun en önemli hedefleri arasında Natural Stone katılımcı firmaları ile CNR Emlak fuarı katılımcıları arasında ortak sinerji yaratarak yeni iş birliklerinin önünün açılması da bulunuyor

Doğal Taş Fuarı 7 Kasım'a kadar devam edecek.