Yasemin Evleri Beylikdüzü!

Balkaya İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Yasemin Evleri fiyatları 325 bin TL'den başlıyor

Yasemin Evleri Beylikdüzü!

Balkaya İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Yasemin Evleri fiyatları 325 bin TL'den başlıyor. Toplam 87 adet dairenin bulunduğu Yasemin Evleri projesi 5 bin 190 metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Yasemin Evleri satılık daire alanları 98 metrekare ile 297 metrekare arasında değişiyor. 

Yasemin Evleri teslim tarihi olarak 2017 yılı Mayıs ayını veriyor. 4 bloktan meydana gelen projede dairelerin yanı sıra 17 adet dükkan bulunuyor. Projede bloklar 4 kattan oluşuyor. Yasemin Evleri özellikleri içerisinde ise kameralı güvenlik ve güvenlik gibi özellikler bulunuyor. 

Yasemin Evleri fiyatları ise 325 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiyor. Yasemin Evleri'nden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede anlaşmalı banka olan Halk Bankası'ndan kredi kullanılabiliyor. Aynı zamanda firma bünyesinde 18 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. 

Beylikdüzü'nde yükselen Yasemin Evleri projesinde daire alanları şöyle; 2+1 daireler 76 metrekare ile 82 metrekare arasında, 3+1 daireler 134 metrekare ile 136 metrekare arasında, 5+1 dubleks daireler 146 metrekare ile 221 metrekare arasında, 5+2 dubleks daireler ise 229 metrekare olarak tasarlanıyor. 

İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi'nde inşa edilen Yasemin Evleri Beylikdüzü deniz manzarasına hakim. Yasemin Evleri projesi aynı zamanda, E-5 ve metrobüse 4, TEM Otoyolu'na 10, Atatürk Havalimanı'na ise 18 kilometre mesafede yer alıyor. Az katlı mimarisi ile dikkat çeken Yasemin Evleri Beylikdüzü'nde caddeye bakan cephelerde bulunuyor. Projenin peyzajında ağırlıklı olarak yasemin çiçeğine yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Balkaya Inşaat
Proje Bilgisi: Yasemin Evleri