Yatırımcı Gözüyle Enerji Sektörü tartışılacak

19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında MÜSİAD tarafından gerçekleştirilecek özel oturumda “Yatırımcı Gözüyle Enerji Sektörü” tartışılacak

Yatırımcı Gözüyle Enerji Sektörü tartışılacak

22 Nisan 2013 / emlakwebtv
Sektörünün lider kuruluşu Sektörel Fuarcılık tarafından, 24-26 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirecek Türkiye’nin en büyük enerji ve çevre konferansı ICCI 2013 – 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nın ilk gününde MÜSİAD tarafından düzenlenecek “Yatırımcı Gözüyle Enerji Sektörü” konulu panelde, enerji sektörünün zirvesindeki isimler bir araya gelecek.
Bakan Taner Yıldız, MÜSİAD özel oturumuna katılacak
Baş konuşmacı olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın şereflendireceği paneli, MÜSİAD 4. Dönem Başkanı Ömer Cihad Vardan yönetecek. Ayrıca panele Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Park Enerji ve Ciner Grubu Başkanı Turgay Ciner, HESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Amir Arman, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ile EPDK ve ETKB temsilcileri konuşmacı olarak katılacak.
Oturum, Kırmızı Salon’da saat 14.30’da başlayacak.
Türkiye’nin bulunduğu coğrafyadaki en büyük ve en kapsamlı enerji fuarı ve konferansı olan ICCI 2013’te ulusal ve uluslararası en güçlü, en önemli enerji şirketleri yer alacak. Dünya enerjisi şirketlerinin kalbinin 3 gün boyunca İstanbul’da atmasını sağlayacak fuara 15 bin üzerinde ziyaretçinin katılması bekleniyor.
Rakamlarla ICCI 2013:
 1994 yılından itibaren her yıl düzenlenen en istikrarlı ve en güvenilir etkinlik olan, ICCI 2013, bu yıl 19’uncu kez enerji sektörünün devlerini ağırlamaya hazırlanıyor.
 ICCI ilk yılında 10 katılımcı firma ile gerçekleştirilirken organizasyonun katılımcı firma sayısı geçtiğimiz yıl 302 firmaya ulaştı.
 Etkinlik ilk yıl 200 ziyaretçiye ev sahipliği yaparken son yıllarda büyük bir artış sergiledi. ICCI, 2013 yılında 15 bin üzerinde ziyaretçi bekliyor.
 Konferans bu yıl dördüncü defa B2B ikili görüşmelere ev sahipliği yapacak.
 250'ye yakın profesyonel konuşmacının katıldığı, teknik, bilimsel ve en güncel konuların ele alındığı konferansta 3 gün boyunca 5 salonda, 250 sunum gerçekleştirilecek ve her salonda simultane çeviri yapılacak.
 ICCI; 1994 yılında 100 m²'lik bir alanda gerçekleştirilirken 2012 yılına gelindiğinde 12 bin m²'lik bir alana yayılan enerji sektörünün en büyük fuarı oldu.
 www.icci.com.tr uluslararası alandaki katılımcılarını bilgilendirmek için 12 farklı dilde yayınlanıyor.
Fuar ve konferansla ilgili ayrıntılı bilgi için: www.icci.com.tr