Yatırımcı istedi, Demir İnşaat fuara katıldı

Gayrimenkul sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak gösterilen Emlak Fuarı’nda Demir İnşaat’ın standı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü

Yatırımcı istedi, Demir İnşaat fuara katıldı

07 Aralık 2013 / emlakwebtv
Türk yatırımcılardan çok Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden gelen yabancı yatırımcıların ziyaret ettiği Emlak Fuarı’nda Demir İnşaat satışlarına tam gaz devam ediyor. Beylikdüzü’nde konumlandırdığı Demir Romance ve Ayışığı Vadi projesiyle katılan Demir İnşaat, fuarın ilk iki gününde yabancı yatırımcılara 11.120.000 TL’lik daire sattı.

Demir: “Fuarın başladığı 5 Aralık’tan bu yana Arap yatırımcılara 11 Milyon 120 bin TL’lik daire sattık”
Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Türkiye’nin mütekabiliyet yasasından sonra Suudi Arabistan ve İran’dan çok ciddi ilgi gördüğünü kaydetti. Hamit Demir, yatırımcılardan gelen istek doğrultusunda fuara katıldıklarını kaydetti. Demir, “ Daha önceki katıldığımız fuarlarda da Ortadoğulu yatırımcıların fuarlardan daire almadıklarını gözlemlemiştik. Ancak Suudi Arabistan’lı yatırımcılar Demir İnşaat standına gelerek konut satın aldılar. Fuarın başladığı 5 Aralık’tan bu yana Arap yatırımcılara 11 Milyon 120 bin TL’lik daire sattık. Fuar süresi boyunca da bu rakamı yükseltmeyi hedefliyoruz.” Dedi.

Firma Bilgisi: Demir Inşaat