Yatırımcısının yüzünü güldüren projeler

Demir İnşaat, emlak sektörünü sevindiren Beylikdüzü’ndeki projeleri ile yatırımcının satışta ve kiralamada kazanmasını sağlıyor

Yatırımcısının yüzünü güldüren projeler

17 Eylül 2012 / emlakwebtv
Emlak yatırımcısının yüzünü güldüren ve Beylikdüzü bölgesinde büyük talep gören Demir İnşaat tarafından hayata geçirilip teslim edilen projelere özellikle kiralamada yoğun talep var.

Beylikdüzü bölgesinde artan konut projeleri arasında Demir İnşaat projelerinin ayrıcalıklı bir konumu olduğunu belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Bölgedeki emlak aracılarında özellikle kiralamada Demir İnşaat projeleri için bir kiralama sırası oluştuğunu belirtiyor. Hamit Demir konuyla ilgili olarak, “Bölgede hayata geçen ve tamamlanan projelerin birçoğunda çok sayıda kiralık ve satılık daire bulunmasına rağmen bizim projelerimizde aksine kiralama sırası var, üstelik konutlarımızın kiraları benzerlerinden yüzde 40 daha yüksek, ancak ilgi yine de her geçen gün biraz daha artıyor. Yatırımcımıza ‘kiracı bulabilecek miyim’ endişesi yaşatmayan projeler sunuyoruz” diyor.

Kuruluşundan günümüze; Bakırköy, Florya, Bahçelievler ve Küçükçekmece’de on binlerce konut ve binlerce işyeri inşaatını takiben Beylikdüzü’ndeki yatırımları ile dikkat çeken Demir İnşaat; 15 bin metrekarelik Okyanus Koleji, Nar Çiçeği Sitesi, Günışığı Sitesi ve Ayışığı Halting Place projelerine de imzasını attı. Yeni proje ve yatırımları için  yine Beylikdüzü’nde konumlanan Demir İnşaat; Nisan 2013’te teslimi planlanan Ayışığı Vadi Evleri ve proje lansmanına hazırlandığı Demir Romance ile faaliyetlerini sürdüyor.