Yaylapark Evleri

Bayramoğlu İnşaat güvencesi ile yükselen Yaylapark Evleri 126 adet daireden oluşuyor

Yaylapark Evleri

Bayramoğlu İnşaat güvencesi ile yükselen Yaylapark Evleri 126 adet daireden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Yaylapark Evleri 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Yaylapark Evleri satılık daire büyüklükleri 38 metrekare ile 101 metrekare arasında değişiyor. Yaylapark Evleri projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar arasında açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve tenis kortu yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, split klima ve kombi. 

Yaylapark Evleri

Yaylapark Evleri fiyatları 195 bin lira ile 415 bin lira arasında değişiyor. Projede firma bünyesinde taksitlendirmeler yapılabiliyor. Yaylapark Evleri teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Zemin etüdü yapılan Yaylapark Evleri deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Anadolu Yakasının en değerli bölgesinde yükselen Yaylapark Evleri İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da yer alıyor. Yaylapark Evleri Yayla Mahallesi'nde konumlandırılıyor. Yaylapark Evleri geniş yeşil alanları ile dikkat çekiyor. Tüm cepheleri açık olan Yaylapark Evleri'nde herkesin bir ağacı olacak. 5 blokta 126 adet daireden meydana gelen Yaylapark Evleri'nde aidatların ise düşük olmasına özen gösteriliyor.

Yaylapark Evleri

Yaylapark Evleri adres bilgisi : Yayla Mah. Sıla Sok. 34944 Tuzla/İstanbul
Yaylapark Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 395 03 53
Web adresi : http://www.yaylapark.com/
E-posta adresi : info@bayramogluinsaat.com

Firma Bilgisi: Bayramoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Yaylapark Evleri